Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser HD 2.30G

Słuchawki HD 2.30 to połączenie legendarnej jakości Sennheisera i nowoczesnego wzornictwa. Elegancka, wręcz minimalistyczna stylistyka podkreśla mobilny charakter słuchawek, a zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają wydobyć maksimum możliwości z przenośnych źródeł muzyki. Całości dopełnia łatwa obsługa – z pełną kontrolą podczas odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Sennheiser HD 2.30G

Sennheiser HD 2.30 to niezwykle funkcjonalny zestaw typu all-in-one. To oznacza, że użytkownik otrzymuje więcej, niż tylko parę elegancko zaprojektowanych, lekkich i jednocześnie wytrzymałych, składanych słuchawek. Swobodę korzystania podczas ruchu zapewnia odłączany pojedynczy przewód (1,4 m) ze zintegrowanym 3-przyciskowym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Zoptymalizowany pod kątem współpracy z urządzeniami z systemem Android, pilot pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, a także odbierać i kończyć połączenia telefoniczne. Przechowywanie słuchawek ułatwia miękki pokrowiec dostarczany wraz z HD 2.30.

Tak jak inne produkty Sennheisera, HD 2.30 pozostają bezkompromisowe w odniesieniu do jakości brzmienia. Realistyczne i zrównoważone, wyróżnia się imponującą czystością i detalicznością odtwarzanego dźwięku, przy jednoczesnym zapewnieniu niesamowicie głębokiego basu. Fantastyczne wrażenia audio dopełnia komfort, jaki gwarantują wysokiej klasy nauszniki wykończone ekologiczną skórą.

TypNauszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)18–22,000 Hz
Zniekształcenia (%)< 0.5 %
Długość przewodu (m)1.4 m
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.116

Marka: Sennheiser

HD 2.30G black

257 zł
/ sztuka
  • Typ: Nauszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 22
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 18–22,000 Hz

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 13 zł

Sprawdź szczegóły

HD 2.30 to kompaktowe, lekkie słuchawki, które pozwalają wydobyć maksimum możliwości z przenośnych źródeł audio. Dzięki nim miłośnicy muzyki mogą cieszyć się pięknym brzmieniem w domu i poza nim.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: