Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Richard Wagner - Lohengrin komplet 5 płyt winylowych

Richard Wagner – Lohengrin to 5-płytowy zapis dwóch koncertów, które odbyły się w Kolonii. Nagranie z tego wydarzenia po raz pierwszy zostało wydane na płycie winylowej i może pochwalić się nagrodą BBC Award 2010 w kategorii Najlepsze nagranie operowe.

Jak wskazuje Semyon Bychkov w swoim eseju o Lohengrinie, nagranie powstało natychmiast po odbyciu się dwóch koncertów w Kolonii, chociaż korzenie tej współpracy sięgają kilku lat wstecz do koncertów w Hiszpanii oraz nowej produkcji w Operze Wiedeńskiej. Te projekty pozwalają każdemu zanurzyć się całkowicie w mieszance idei i indywidualnych doświadczeń, które razem przenikały budowę katedry Lohengrin. Zgodnie z życzeniem Wagnera – Przedstaw operę taką, jaka jest, bez skrótów – które wyraził w swoim liście do Liszta 2 lipca 1850, opera została wystawiona i nagrana w całości. 

Marka: Thorens

Richard Wagner - Lohengrin

549 zł
/ komplet

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 27 zł

Sprawdź szczegóły

5-płytowy zestaw z nagraniem opery Richarda Wagnera – Lohengrin. Nagranie zostało zarejestrowane podczas dwóch koncertów w Kolonii i po raz pierwszy zostało wydane na płycie winylowej (180 g). Zapis wydarzenia zdobył nagrodę BBC Award 2010 w kategorii Najlepsze nagranie operowe.  

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: