Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kolumny głośnikowe PRO AC STUDIO 148

Renomowany, brytyjski producent kolumn głośnikowych, firma PRO AC, przedstawia Państwu nowy model kolumn podłogowych - STUDIO 148.

Studio 148 to trójdrożny system składający się z dwóch głośników nisko-średniotonowych oraz kopułkowego głośnika wysokotonowego umieszczonych w pięknej, drewnianej obudowie. Aby udoskonalić proces rozpraszania dźwięku producent zastosował w konstrukcji jeden głośnik typu otwartego, a drugi z kopułką w kształcie stożka, dzięki czemu Studio 148 oferuje mocny i głęboki bas, a jednocześnie czyste i precyzyjne średnie tony. Głośnik wysokotonowy z kolei to znany z innych modeli kolumn Pro Ac tweeter z kopułką wykonaną z jedwabiu.

Kolumnę wyposażono również w system wentylacji powietrza od spodu kolumny – po dokręceniu kolców powietrze swobodnie przepływa od dołu kolumny do głośników niskotonowych wzmacniając siłę basu i poprawiając jakość sceny dźwiękowej.

Studio 148 oferowane są w różnych rodzajach pięknego, naturalnego drewnianego wykończenia, a dźwięk jaki oferują jest olśniewający, nawet jeśli dostarczany jest z niewielkich wzmacniaczy lampowych lub tranzystorowych.       

System2.5-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15 - 250 Watt
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy165 mm
Przetwornik średniotonowy165 mm
Przetwornik wysokotonowy25 mm
Pasmo przenoszenia25 - 30 kHz
Skuteczność91 dB
Impedancja4 Ω
Wymiary (S x W x G) mm190 x 1040 x 280
Waga kg19
Materiał wykończeniaNaturalny fornir

Inne

Marka: ProAc

Studio 148

4 999 zł
  • System: 2.5-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 15 - 250 Watt
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 165 mm

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Studio 148 to nowy model serii Studio cenionego brytyjskiego producenta kolumn, firmy ProAc. Studio 148 oferowane są w różnych rodzajach pięknego, naturalnego drewnianego wykończenia, a dźwięk jaki oferują jest olśniewający, nawet jeśli dostarczany jest z niewielkich wzmacniaczy lampowych lub tranzystorowych.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: