Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz Pass Labs XP-30

W portfolio firmy Pass Labs, projektanta najwyższej jakości urządzeń audio, topową pozycję w gamie przedwzmacniaczy zajmuje model XP-30. Ta flagowa konstrukcja wykorzystuje 3-częściową strukturę składającą się z modułu przedwzmacniacza, zawierającego zasilanie i sekcję kontrolną, oraz dwóch dodatkowych modułów wzmocnienia, z których każdy obsługuje jeden kanał. Model XP-30 standardowo pracuje w układzie stereofonicznym, ale jego modułowa konstrukcja oznacza, że może zostać skonfigurowany tak, aby obsługiwać od jednego do sześciu kanałów. Dzięki wejściu z trybem Pass-thru urządzenie może współpracować z procesorami kina domowego.

O referencyjnym charakterze XP-30 decyduje przede wszystkim dźwięk, jaki dostarcza urządzenie. Topowa konstrukcja Pass Labs zachwyca kontrolą i rozdzielczością basu, dzięki czemu pokazuje najdrobniejsze szczegóły w zakresie niskotonowym i eliminuje jakiekolwiek „zamulenie” tego zakresu. Także pozostałe zakresy odtwarzane są z niezrównaną szybkością, przejrzystością i czystością – soprany charakteryzują się otwartością i finezją. Urządzenie może pochwalić się również doskonałą mikrodynamiką, która pozwala ujawnić ekspresyjność i rytm muzyki. Dzięki temu XP-30 z łatwością obrazuje dramaturgię i skalę dynamiki zapisane w nawet najbardziej wymagających utworach muzycznych.


Potwierdzeniem klasy urządzenia jest pozycjonowanie konstrukcji przez producenta, który uważa XP-30 za najlepszy kiedykolwiek opracowany przedwzmacniacz Pass Labs. To model zapewniający najlepszy możliwy dźwięk, co jest konsekwencją perfekcyjnego dopracowania konstrukcji, przejawiające się m.in. w parametrach pracy – w porównaniu z wszystkimi poprzednimi modelami Pass Labs przedwzmacniacz XP-30 zapewnia mniejszy szum, mniejszy przesłuch i mniejsze zniekształcenia, a do tego gwarantuje większy zakres dynamiki i wzmocnienia. Wszystko dlatego, że najważniejszy jest dźwięk. Dzięki temu muzyka wypływa z XP-30 z niezrównaną łatwością, przestrzennością i dynamiką.

Pass Labs XP-30 pozwala na podłączenie szerokiej grupy źródeł dźwięku. Każdy z modułów wzmocnienia wyposażony jest w siedem wejść analogowych, dostępnych zarówno w postaci zbalansowanej (XLR), jak również niezbalansowanej (RCA). Wejście oznaczone jako 6 może pracować jako konwencjonalne wejście lub w trybie Pass-thru, które wykorzystywane jest w przypadku współpracy z procesorem kina domowego. Możliwości współpracy z urządzeniami zewnętrznymi rozszerza wejście 7, które w istocie jest pętlą magnetofonową. 

Wejścia analogoweRCA, XLR
Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100

Marka: Pass Laboratories

XP-30

Cena na telefon
  • Wejścia analogowe: RCA, XLR
  • Wymiary (S x W x G) mm: 430 x 300 x 100

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Pass Labs XP-30 jest referencyjnym, high-endowym przedwzmacniaczem składającym się z trzech komponentów. System gwarantuje najwyższą jakość dźwięku z imponującym zakresem dynamiki. XP-30 standardowo pracuje w układzie stereo, ale dzięki swojej modułowej konstrukcji może zostać skonfigurowany jako system mono, a nawet 6-kanałowy.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: