Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs XP-15

Pass Labs XP-15 jest high-endowym przedwzmacniaczem gramofonowym dual-mono. Urządzenie wykorzystuje metalową obudowę z aluminiowym panelem przednim i wyposażone jest w dwa zestawy złączy, czytelnie oznaczone i rozdzielone osobno dla każdego kanału. To ostatnie udogodnienie znacząco ułatwia podłączenie sprzętu. Oprócz wejść RCA dla wkładek MM i MC na tylnej ściance znajdują się również wyjścia RCA i XLR. Gniazda połączeniowe uzupełnione są o przełączniki umożliwiające ustawienie obciążenia i wzmocnienia wkładki.

Po włączeniu XP-15 ujawnia swoją wysoką jakość i high-endowy charakter. Urządzenie zapewnia niesamowitą dynamikę i detaliczność, a przy tym gwarantuje możliwość precyzyjnego lokalizowania instrumentów i wykonawców na scenie. Ponadto przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs zachwyca sprężystym basem i możliwością śledzenia niuansów brzmieniowych zakresów średnio- i wysokotonowego. 

Wejścia analogoweRCA
Wejście gramofonoweTak (MM/MC)
WyjściaRCA, XLR
PilotTak
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100
Waga kg6.8

Marka: Pass Laboratories

XP-15

15 999 zł
/ sztuka
  • Wejścia analogowe: RCA
  • Wejście gramofonowe: Tak (MM/MC)
  • Wyjścia: RCA, XLR
  • Pilot: Tak

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 800 zł

Sprawdź szczegóły
Pass Labs XP-15 to high-endowy przedwzmacniacz gramofonowy dual-mono. Urządzenie może współpracować z gramofonami wykorzystującymi wkładki MM lub MC, a także pozwala regulować obciążenie i wzmocnienie wkładki.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: