Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz stereofoniczny Pass Labs XP-10

Pass Labs XP-10 to zbalansowany przedwzmacniacz stereofoniczny. W przeciwieństwie do bardziej zaawansowanych modeli z modułową konstrukcją (XP-20 i flagowego XP-30), XP-10 jest urządzeniem jednoczęściowym. To ułatwia rozstawienie całego systemu audio. Zastosowanie pojedynczej obudowy w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności przedwzmacniacza – na przedniej, aluminiowej ściance znalazły się m.in. przyciski wyciszenia (Mute), wygaszenia wyświetlacza i selektory wejść, a także duże pokrętło regulatora głośności. Wygodę użytkowania zwiększają duży i czytelny wyświetlacz oraz funkcjonalny i prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania, także wykonany z aluminium. Z tyłu obudowy znajdują się po dwie pary wejść RCA i XLR, parę wejść RCA Pass-through oraz po jednej parze wyjść RCA i XLR. Dzięki nim użytkownik może podłączyć wykorzystywane obecnie źródła dźwięku. Całość dopełnia złącze zasilające.

Dzięki perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji model XP-10 zapewnia relaksujące brzmienie, zbliżające go do urządzeń lampowych, nie tracąc przy tym nic z wymaganej detaliczności. To pozwala przedwzmacniaczowi Pass Labs docierać do esencji wydarzenia muzycznego. Atutem tej high-endowej konstrukcji jest także wierność brzmienia, które sprawia, że dźwięk instrumentów i wokale stają się niemal rzeczywiste. Równowagę tonalną XP-10 dopełnia szeroka scena dźwiękowa, która na dodatek umożliwia swobodne lokalizowanie źródeł dźwięku. 

Wejścia analogoweRCA, XLR
WyjściaRCA, XLR
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100
Waga kg14,5

Marka: Pass Laboratories

XP-10

22 199 zł
/ sztuka
  • Wejścia analogowe: RCA, XLR
  • Wyjścia: RCA, XLR
  • Pilot: Tak
  • Wymiary (S x W x G) mm: 430 x 300 x 100

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1110 zł

Sprawdź szczegóły
XP-10 jest w pełni zbalansowanym, high-endowym przedwzmacniaczem stereofonicznym firmy Pass Labs. Urządzenie przekonuje eleganckim wzornictwem, łatwością obsługi i użytkowania, a przede wszystkim najwyższą jakością i naturalnością dźwięku.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: