Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz mocy M22 NAD

Jest stereofonicznym wzmacniaczem mocy, pozwalającym poznać emocje towarzyszące wydarzeniom na żywo i zapewniającym doskonale kontrolowane i przejrzyste, detaliczne brzmienie. Urządzenie wyróżnia się szerokim pasmem przenoszenia, ekstremalnie niskim przesunięciem fazowym, praktycznie nieistniejącymi szumem, zniekształceniami harmonicznymi i intermodulacyjnymi niezależnymi od obciążenia, a także wysoką wydajnością prądową oraz niską impedancją wyjściową (wysoki współczynnik tłumienia), jednakową przy wszystkich słyszalnych częstotliwościach.


Hybrydowe wzmocnienie cyfrowe

M22 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię wzmocnienia nCore™ (na licencji Hypex), dzięki czemu zapewnia niemal idealne wzmocnienie ze zniekształceniami poniżej progu pomiaru, ultrawysokim współczynnikiem tłumienia i doskonałą stabilnością podczas współpracy z dowolnymi głośnikami. Bezbłędne, detaliczne i perfekcyjnie kontrolowane brzmienie wyróżnia się najlepszymi osiągalnymi możliwościami. Udoskonalone w pełni dyskretny sterownik i stopień wyjściowy pozwoliły zredukować otwartą pętlę THD, a także obniżyć straty w trybie bezczynności, co wyklucza się w przypadku konwencjonalnego obwodu układu scalonego.

Naturalna moc

Wykorzystując najnowszą generację cyfrowego wzmocnienia PowerDrive™,  M22 oferuje minimum 250 W na kanał, z niesamowitymi rezerwami mocy dynamicznej przy obniżonych impedancjach. M22 potrafi dostarczyć ponad 300 W mocy dynamicznej na kanał nawet przy 8 Ω i ponad 600 W przy 2 Ω. Wzmacniacz może bez problemu zasilić dowolne kolumny głośnikowe, gwarantując poziomy głośności wydarzeń na żywo i jednocześnie zapewnić niskie zużycie energii.
Doskonalenie wydajności
Stopień wyjściowy jest tylko jednym z wielu obwodów we wzmacniaczu i wszystkie muszą pasować do siebie, aby zapewnić optymalne parametry. Wzmacniacz jest w całości sprzężony prądowo, od wejścia do wyjścia, i nie ma żadnego kondensatora w ścieżce sygnałowej. Dodatkowo układ ma korzystny spadek 12 dB/oktawę poniżej 2 Hz.

Moc wyjściowa2 x 250 W
Ilość kanałów2
Impedancja głośników (min)4 Ω
Typ wzmacniaczaAnalogowy
Pasmo przenoszenia3 Hz - 30 kHZ
Zniekształcenia THD<0.003%
Stosunek sygnał/szum>120dB
Analogowe RCATak
Analogowe XLRTak
Pobór mocy (max)40 W
Pobór mocy (standby)0,5 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 103 x 379
Waga kg8,9

Marka: NAD

M22

Cena promocyjna 12 999 zł Normalna cena 13 499 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 250 W
  • Ilość kanałów: 2
  • Impedancja głośników (min): 4 Ω
  • Typ wzmacniacza: Analogowy

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 650 zł

Sprawdź szczegóły

Stereofoniczny wzmacniacz mocy wykorzystujący najnowocześniejszą technologię wzmocnienia nCore. M22 generuje moc 250 W/kanał i wyróżnia się bardzo wysoką efektywnością oraz niskim zużyciem energii.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: