Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Odtwarzacz CD / SACD Neo 260D DAC Moon

Zapożyczając większość technologii z bardziej egzotycznego i droższego modelu 650 D z serii Evolution, zapewnia niesamowitą uniwersalność. Chcesz przesyłać muzykę z komputera? A co z czerpaniem radości z twoich ulubionych filmowych kanałów satelitarnych z jakością dźwięku charakterystyczną dla twojego systemu muzycznego? Albo np. słuchanie ścieżki dźwiękowej filmów Blu-ray z takim samym zapałem jak twojej kolekcji muzycznej. A ponadto, jeśli po prostu zamierzasz odtworzyć swoje ulubione płyty CD – Nēo 260 D robi to dzięki mocnej cyfrowej technologii, która wydobywa każdy najdrobniejszy muzycznych detal.


Doposażony w przetwornik C/A NEO 260D jest urządzeniem, które zapewnia użytkownikowi doskonałą elastyczność, będącą rezultatem połączenia w jednym urządzeniu transportu i przetwornika. Dzięki swojemu 32-bitowemu układowi przetwarzania, możliwościom upsamplingu, ponadnormatywnemu zasilaniu, które jest cechą charakterystyczną MOON’a, a także dzięki wyrafinowanemu stopniowi analogowemu, brzmieniowe możliwości nie mają sobie równych w tej kategorii cenowej. Sekcja przetwornika C/A jest rozwiązaniem opcjonalnym, przez co możesz z łatwością wzbogacić swoje urządzenie później, bez konieczności kupowania tego modułu wtedy, kiedy go nie potrzebujesz.

Urządzenie wyposażone jest w rozwiązania, których można oczekiwać od konstrukcji MOON’a z serii Nēo. Należą do nich SimLink, port RS-232 i porty IR dla instalacji zgodnej z wymaganiami klienta.

Najważniejsze wyposażenie:

  • System napędu CD przymocowany do rewolucyjnego pływającego zawieszenia M-Quattro opartego na czterech żelowych podstawkach. Zawieszenie tłumi wibracje i pozwala wybrzmieć wszystkim sygnałom, które wcześniej były niesłyszalne
  • Dwa cyfrowe wyjścia – S/PDIF i AES/EBU
Odtwarzane formaty płytCD
Przetworniki C/ABurrBrown PCM1793
Pasmo przenoszenia2 - 100 000
Zniekształcenia THD< 0,001
Stosunek sygnał/szum> 120
Zakres dynamiki> 120
Wyjścia cyfroweCoaxial
Wyjścia analogoweRCA, XLR
Wejścia cyfroweCoaxial, Optyczne, USB
Certyfikat DLNANie
Radio internetoweNie
Bezprzewodowy streamingNie
Serwisy strumieniująceNie
FLAC, WAV 192/24Tak
Tryb GAPLESS (bez pauz)Nie
Sterowanie aplikacjąNie
WiFiNie
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm429 x 86 x 333
Waga kg7,5

Marka: Moon

Neo 260D DAC

11 999 zł
  • Odtwarzane formaty płyt: CD
  • Przetworniki C/A: BurrBrown PCM1793
  • Pasmo przenoszenia: 2 - 100 000
  • Zniekształcenia THD: < 0,001

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Transport CD Nēo 260 D DAC jest kolejnym rewolucyjnym krokiem w połączeniu w jednej obudowie zaawansowanych i użytecznych funkcji odtwarzacza CD z możliwością strumieniowania muzyki.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: