Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przetwornik C/A z transportem CD MOON 750D

W portfolio firmy MOON model 750D jest jedną z najbardziej zaawansowanych konstrukcji. Ten referencyjny przetwornik C/A z transportem CD łączy w sobie najbardziej zaawansowane i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu urządzenie gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, a przy tym wyróżnia się funkcjonalnością. Atutem podkreślającym luksusowy charakter urządzenia jest jego eleganckie wzornictwo.


MOON 750D jest w pełni symetryczną konstrukcją wykorzystującą układ M-AJiC32, którego zadaniem jest wyeliminowanie zniekształceń w postaci jitteru. Całe urządzenie zostało zbudowane wokół referencyjnego przetwornika C/A ESS Sabre. Proces obróbki sygnału wykorzystuje po 8 przetworników C/A na kanał, pracujących w 32-bitowym układzie Hyperstream™. To pozwala zapewnić jakość odwzorowania muzyki nieosiągalną dotychczas w przypadku cyfrowych mediów, m.in. CD, komputera lub serwera muzycznego.

Projektując model 750D MOON pozostał wierny swoim autorskim rozwiązaniom. Jednym z nich jest zastrzeżony system napędu CD. M-Quatro to napęd z 4-punktowym pływającym żelowym zawieszeniem. Ponadto inżynierowie zastosowali niezależne zasilanie sekcji cyfrowej i analogowej, każde z własnym transformatorem toroidalnym. Na tylnym panelu konstruktorzy rozmieścili cztery wejścia (AES/EBU, S/PDIF, TosLink i USB) oraz dwa wyjścia (AES/EBU i S/PDIF), dzięki czemu urządzenie umożliwia współpracę z niemal dowolnym cyfrowym źródłem. Tak jak pozostałe konstrukcje z serii Evolution, MOON 750D wyposażony jest w system SimLink oraz porty IR i RS-232.

Częstotliwość próbkowania192
Współczynnik bitowy16 – 24
Pasmo przenoszenia2 Hz - 100 000 Hz
Zniekształcenia THD< 0.0003%
Stosunek sygnał / szum120 dB
USBTak (asynchroniczne)
AES/EBUTak
HDMINie
RCATak
XLR (zbalansowane)Tak
Wymiary (S x W x G) mm476 x 102 x 427
Waga kg16

Marka: Moon

750D

Cena na telefon
  • Częstotliwość próbkowania: 192
  • Współczynnik bitowy: 16 – 24
  • Pasmo przenoszenia: 2 Hz - 100 000 Hz
  • Zniekształcenia THD: < 0.0003%

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

MOON 750D jest referencyjnym przetwornikiem C/A i transportem CD zaprojektowanym w postaci symetrycznej konstrukcji dual-mono. Zastrzeżone zawieszenie M-Quattro, niezależne zasilanie sekcji cyfrowej i analogowej oraz najnowocześniejsze podzespoły gwarantują najwyższej jakości brzmienie. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: