Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Zasilacz zewnętrzny MOON 320S

MOON 320S to zewnętrzny zasilacz, dzięki któremu przedwzmacniacz gramofonowy MOON 310LP może pochwalić się niezrównanymi parametrami w swojej klasie cenowej. Oba urządzenia wykorzystują identyczną obudowę, dzięki czemu tworzą spójną całość. Wyróżnikiem 320S jest wysokiej jakości transformator toroidalny, wbudowany filtr typu „pi” oraz system podwójnej regulacji napięcia, który redukuje już i tak bardzo niski poziom szumu 310LP.

Kolejną korzyścią, jaką MOON 320S zapewnia modelowi 310LP, jest jeszcze lepszy stosunek sygnał/szum, dzięki któremu nagrania zyskują jeszcze bardziej realistyczny rytm i tempo. Ponadto muzyka staje się bardziej detaliczna i naturalniejsza, szczególnie w zakresie wysokich tonów, co pozwala słuchaczowi usłyszeć różnice pomiędzy brzmieniem talerzy w nagraniu, a także jeszcze bardziej zwiększa głębię tła. 

Marka: Moon

320S

5 999 zł /sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 300 zł

Sprawdź szczegóły

MOON 320S to zewnętrzny zasilacz dla przedwzmacniacza gramofonowego 310LP. Urządzenie wyposażone jest w filtr typu „pi”, transformator toroidalny oraz system podwójnej regulacji napięcia i jeszcze bardziej zwiększa wartość stosunku sygnał/szum przedwzmacniacza 310LP.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: