Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser M2 IEBT

Seria Momentum słynie z wysokiej jakości dźwięku. Model M2 IEBT kontynuuje chlubną tradycję marki, legendarne brzmienie zamykając w formie dokanałowych słuchawek bezprzewodowych, które umiejętnie łączą jakość bezprzewodowej transmisji z unikalnym designem i wygodą użytkowania.

Seria Momentum zdobyła uznanie bezkompromisowym podejściem do jakości brzmienia. Model M2 IEBT jest tego najlepszym przykładem. Szerokie pasmo przenoszenia 15 – 22 000 Hz pozwala odtworzyć nawet najdrobniejszy szczegół sygnału audio, natomiast kodek Qualcomm aptX gwarantuje wysoką jakość transmisji audio (z wykorzystaniem technologii AAC) w warunkach bezprzewodowej komunikacji.

Efekt to czyste, zrównoważone i bogate w akcenty brzmienie, które zaskakuje realizmem i dbałością o detal. Brzmienie jest mocne, podkreślone niskie tony a średnie i wysokie tony pełne przestrzeni i wyrazu.

Momentum M2 IEBT wyposażone zostały w układ NFC, pozwalający na szybkie sparowanie z źródłem dźwięku, wygodne sterowanie oraz mikrofon, wbudowane w pałąk szyjny. Takie rozwiązanie znacznie usprawnia sterowanie wyjątkowo lekkim urządzeniem i podnosi jakość komunikacji, na przykład podczas rozmowy telefonicznej.

Z miejsca uwagę przykuwają wysokiej jakości materiały, z których wykonano słuchawki. Tworzywa są elastyczne i wytrzymałe a cała konstrukcja zaskakuje lekkością (jedynie 53 gramy!) i wygodą użytkowania, współgrającymi z klasą reprodukcji dźwięku, którego odsłuch na jednym ładowaniu może wynieść nawet 10 godzin. 

Wszystko to sprawia, że decydując się na bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki z serii Momentum zyskujemy unikalną charakterystykę urządzenia, które równie dobrze sprawdzi się podczas domowego odsłuchu muzyki, jak i w trakcie dynamicznej jazdy na rowerze czy podczas porannego joggingu.

TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne
Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 22 000
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.053

Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 IEBT

599 zł /sztuka
  • Typ: Douszne
  • Przeznaczenie: Mobilne
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 22 000
  • Konstrukcja: Zamknięta

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 30 zł

Sprawdź szczegóły

Sennheiser Momentum 2 IEBT to czyste, zrównoważone i bogate w akcenty brzmienie, które zaskakuje realizmem i dbałością o detal.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: