Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Serię LX wieńczy wolnostojący model LX-5. Ta 3-drożna konstrukcja wykorzystuje niezwykle zwartą i smukłą obudowę z systemem bass-reflex, w której pracują cztery przetworniki. Wysoką jakość wysokich tonów gwarantuje 25-milimetrowa kopułka, za naturalność brzmienia zakresu średniotonowego odpowiada 130-milimetrowy przetwornik . Membrana tego głośnika, podobnie jak dwóch 165-milimetrowych jednostek niskotonowych, jest specjalnie impregnowana. Dzięki temu membrana jest niezwykle sztywna w stosunku do swojej masy i cechuje się doskonałym samotłumieniem. Ponadto rozwiązanie to ogranicza higroskopijność materiału.

Mission-lx-5

Zastosowanie mocnych magnesów ferrytowych sprawia, że pole magnetyczne jest kierowane precyzyjnie wewnątrz przestrzeni, w której pracuje cewka. Efektem jest ultra-liniowa charakterystyka, minimalizująca możliwość podbarwiania dźwięku.

Wysoka jakość brzmienia to nie tylko zasługa wydajnych głośników, ważne jest również odpowiednie wzmocnienie obudowy, aby ograniczyć możliwość powstawania niepożądanego rezonansu. Wykorzystując analizę CAD i przeprowadzając liczne testy projektanci wzmocnili obudowę w kluczowych miejscach, dzięki czemu dźwięki z każdego zakresu częstotliwości brzmią czysto i detalicznie.

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15-200W
Pasmo przenoszenia38Hz - 30 000Hz
Impedancja6 Ω
Wymiary (S x W x G) mm214 x 1000 x 335mm
Waga kg30

Inne

Marka: Mission

LX-5

Już od 2 000 zł Normalna cena 2 499 zł
/ sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 15-200W
  • Pasmo przenoszenia: 38Hz - 30 000Hz

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 100 zł

Sprawdź szczegóły
LX-5 jest do kupienia w przyrostach co 2

LX-5 jest flagową konstrukcją serii LX. Ten wolnostojący model wykorzystuje 3-drożną konstrukcję i wyposażony jest w 25-milimetrową kopułkę wysokotonową, 130-milimetrowy głośnik średniotonowy oraz parę 165-milimetrowych przetworników niskotonowych.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: