Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz zintegrowany Krell Vanguard

Krell Vanguard jest zaawansowanym wzmacniaczem zintegrowanym, łączącym w jednej obudowie końcówkę mocy dostarczającą 200 W/kanał i przedwzmacniacz pracujący w klasie A. Wzornictwo modelu dopasowane jest do nowych konstrukcji Krella: Foundation, Connect, Illusion i wzmacniaczy iBias. Bardzo praktycznym udogodnieniem, o które można wzbogacić wzmacniacz zintegrowany Vanguard, jest opcjonalny moduł cyfrowy, który obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth i wyposażony jest w wejścia USB, HDMI, koncentryczne, optyczne oraz audio Ethernet.


Wzmacniacz zintegrowany Vanguard zasilany jest przez potężny transformator toroidalny o mocy 750 W i współpracuje z kondensatorami o pojemności 80 000 µF. To ogromne źródło energii pozwala dostarczyć 200 W na kanał przy 8 Ω i 400 W na kanał przy 4 Ω. Dwa ciche wentylatory sterowane termostatem pozwoliły na zastosowanie niezwykle kompaktowej obudowy.

W sekcji przedwzmacniacza modelu Vanguard projektanci zastosowali koncepcję zbalansowanego, w pełni dyskretnego układu pracującego w klasie A, znaną z topowych przedwzmacniaczy Krell Illusion. Ponadto inżynierowie wykorzystali autorski tryb Current Mode, aby zagwarantować niezrównane pasmo przenoszenia, które z łatwością obsługuje źródła dźwięku wysokiej rozdzielczości PCM i DSD bez wpływu na odpowiedź i detaliczność wysokich częstotliwości.

System menu dostępny z poziomu przedniego panelu udostępnia funkcje konfiguracyjne, takie jak nadawanie nazw wejściom i regulację poziomu wejść. Z kolei tryb Theater Throughput pozwala wykorzystywać model Vanguard jako centrum systemu kina domowego bez poświęcania jakości dźwięku stereo. Wejścia analogowe obejmują trzy pary złączy stereo RCA i jedną parę XLR. Do połączenia z kolumnami głośnikowymi wykorzystywane są wysokiej jakości złącza WBT. Ponadto projektanci zastosowali gniazda mini-jack dla wejścia IR oraz dla wejścia i wyjścia wyzwalacza 12 V. Funkcjonalność urządzenia zwiększa połączenie Ethernet, za pośrednictwem którego wzmacniacz może być sterowany poprzez domowy system automatyzacji. 

Moc wyjściowa2 x 200 W
Typ wzmacniaczaAnalogowy
Pasmo przenoszenia20 Hz to 20 kHz
Stosunek sygnał/szum>90 dB
Zniekształcenia THD<0.015%
Wejścia analogoweRCA, XLR
Wejścia cyfroweCoaxial, USB
Wymiary (S x W x G) mm434 x 105 x 445
Waga kg17,7

Marka: Krell

Vanguard

20 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 200 W
  • Typ wzmacniacza: Analogowy
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz to 20 kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >90 dB

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1050 zł

Sprawdź szczegóły

Krell Vanguard łączy w sobie sekcję wzmacniacz o mocy 200 W/kanał oraz przedwzmacniacza pracującego w klasie A. Urządzenie można doposażyć w opcjonalny moduł cyfrowy wyposażony w wejścia USB, HDMI, koncentryczne, optyczne i Ethernet audio oraz obsługujący łączność Bluetooth. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: