Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss UR55

Studyjne słuchawki Koss UR55 to profesjonalna konstrukcja, która zapewnia wrażenia podobne do tych, jakie zapewnia muzyka odtwarzana na żywo podczas koncertów, odbywających się na otwartej przestrzeni.

Facebook Koss Polska

Słuchawki Koss UR55 gwarantują szybkie, dynamiczne i wysokiej jakości brzmienie, a ich otwarta konstrukcja sprawia, że użytkownik może cieszyć się najwyższym komfortem odsłuchu.


Słuchawki Koss UR55 wyposażone są w magnesy wykonane z neodymu, boru i żelaza. Te materiały, wraz z dodatkowymi elementami, zapewniają bardzo szerokie pasmo przenoszenia i wysokiej jakości dźwięk. Słuchawki dostarczają mocny bas i jednocześnie przejrzyste wysokie tony, co w połączeniu z wyrównaną charakterystyką częstotliwościową gwarantuje fantastyczne wrażenia akustyczne.

Model Koss UR55 został zaprojektowany tak, aby nie tylko zapewniać doskonałe brzmienie, lecz także gwarantować wysoki komfort użytkowania. Wygodę zwiększają wypełnione pianką nauszniki otoczone miękkim kołnierzem, a pałąk nagłowny wzmocniony jest metalowym pasem i w środkowej części wykończony specjalną wyściółką. Funkcjonalność zwiększają obrotowe nauszniki, ułatwiające przyłożenie słuchawek do jednego ucha. Słuchawki Koss UR55 dostarczane są z odpornym na splątanie przewodem o długości 1,2 m.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)36
Pasmo przenoszenia (Hz)18 – 22 000
Czułość (dB/V)100
Długość przewodu (m)1,2
KonstrukcjaOtwarta
Odłączany przewódTak
SkładanieTak

Marka: Koss

UR55

219 zł
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 36
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 18 – 22 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Lekkie, profesjonalne słuchawki wokółuszne. Dzięki otwartej konstrukcji zapewniają wysoki komfort użytkowania i jednocześnie gwarantują doskonałe brzmienie. Metalowe wzmocnienia pałąka nagłownego zwiększają wytrzymałość konstrukcji.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: