Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Indiana Line Nano.2

Modelem Nano.2 projektanci z firmy Indiana Line udowadniają, że nawet kompaktowa konstrukcja może dostarczać bardzo dobry dźwięk. Nano.2 jest 2-drożną kolumną głośnikową, która powstała z myślą o stworzeniu niewielkiego pod względem rozmiarów systemu stereo hi-fi lub zestawu kina domowego. Teraz, aby słuchać muzyki lub emocjonować się filmowymi efektami specjalnymi, nie trzeba zajmować wolnej przestrzeni dużymi zestawami głośnikowymi.

Wewnątrz niedużej obudowy pracuje 24-milimetrowa kopułka wysokotonowa oraz 100-milimetrowy przetwornik niskotonowy. Ten drugi współpracuje z systemem bass-reflex, dzięki czemu pozwala cieszyć się mocnym basem jak na tak niewielką konstrukcję. Wylot tunelu wentylacyjnego umieszczony jest na przedniej ściance i aby zachować kompaktowe rozmiary obudowy, ma kształt przypominający owal. 

Indiana Line Nano.2 perfekcyjnie łączy niewielkie rozmiary z wszechstronnością. Specjalny kształt obudowy oraz dołączony uchwyt umożliwiają zawieszenie głośnika na ścianie. Ponadto użytkownik może w szerokim zakresie obracać głośnik, kierując dźwięk w stronę miejsca odsłuchu.

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20-60 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy100 mm
Przetwornik wysokotonowy24 mm
Pasmo przenoszenia65-22000 Hz
Skutecznośćb.d.
Impedancja4-8 Ω
Częstotliwość podziału5000 Hz
Wymiary (S x W x G) mm120 x 190 x 122
Waga kg1,6
Wersje wykończeniaBiały, Czarny

Marka: Indiana Line

NANO.2

300 zł
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 20-60 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 100 mm

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Indiana Line Nano.2 jest 2-drożną kolumną głośnikową, która powstała z myślą o stworzeniu niewielkiego pod względem rozmiarów systemu stereo hi-fi lub zestawu kina domowego.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: