Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Indiana Line Basso 840

Ten nowoczesny subwoofer aktywny jest idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku zestawów kina domowego, jak i systemów stereo hi-fi. Ze swoim czystym, eleganckim wzornictwem z łatwością dopasowuje się do dowolnego wystroju wnętrza, wypełniając przestrzeń pulsującym, dynamicznym basem.

Projektanci subwoofera zadbali o to, aby głośnik był łatwy do rozstawienia, nawet w niedużych pomieszczeniach. Dzięki umieszczeniu 275-milimetrowego przetwornika Basso 840 można ustawić w dowolnym miejscu. Ponadto rozwiązanie to sprawia, że także podłoga wspomaga odtwarzanie basu, wzmacniając generowany dźwięk. W uzyskaniu potężnego brzmienia oraz niskich zniekształceń pomagają dwa porty bass-reflex – ich wyloty znajdują się na tylnej ściance.  

Potężny bas to także zasługa wzmacniacza o mocy maksymalnej 125 W (moc nominalna 75 W). Zachowując wysoką moc urządzenie pozostaje przyjazne dla użytkownika także pod względem finansowym. W trybie czuwania Basso 840 zużywa mniej niż 0,5 W energii. Funkcjonalność subwoofera zwiększa możliwość pełnej regulacji ustawień, dzięki czemu model ten może idealnie współpracować z innymi komponentami systemu audio. 

Głośnik275 mm
Pasmo przenoszenia29 - 180 Hz
Pobór mocy (max)125W
Pobór mocy (standby)<0.5W
Wymiary (S x W x G) mm300 x 385 x 320
Waga kg10.2
Wersje wykończeniaCzarny

Marka: Indiana Line

BASSO 840

1 449 zł
/ sztuka
  • Głośnik: 275 mm
  • Pasmo przenoszenia: 29 - 180 Hz
  • Pobór mocy (max): 125W
  • Pobór mocy (standby): <0.5W

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 72 zł

Sprawdź szczegóły
Indiana Line Basso 840 - nowoczesny subwoofer aktywny.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: