Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Model iSINE 20 to jeszcze doskonalsze słuchawki douszne niż iSINE 10. Projektanci zastosowali dłuższą cewkę Uniforce, która w jeszcze większym zakresie wypełnia ultracienką membranę, co pozwala uzyskać lepszy bas, czystszy dźwięk i doskonalsze obrazowanie. Brak zniekształceń dźwięku oznacza, że będziesz miał wrażenie, jak byś był bliżej swojej ulubionej muzyki. Całodzienny komfort użytkowania zapewniają dołączone systemy mocowania, pętla wokółuszna i EarLocks®, które wraz z silikonowymi i piankowymi wkładkami umożliwiają perfekcyjne dopasowanie słuchawek do własnych preferencji.

Audeze iSine20 lifestyle


Zminiaturyzowanie planarnych przetworników to niezwykłe osiągnięcie. Słuchawki z nowej serii iSINE ważą zaledwie 20 gramów, a mimo to wykorzystują rewolucyjną, opatentowaną technologię zawierającą układ magnetyczny Fluxor. Podwaja on siłę magnetyczną napędzającą ultracienkie membrany, które w powiązaniu z technologią Uniforce umożliwiły stworzenie najbardziej precyzyjnych słuchawek dousznych. Poziom zniekształceń w całym zakresie, nawet przy wysokiej głośności, jest niższy niż 0,1%.

Audeze iSine20 budowa

Za pomocą aplikacji Audeze iOS użytkownik może w czasie rzeczywistym zmieniać charakterystykę brzmienia. Aplikacja pozwala zapamiętać dwa ustawienia krzywej korekcji, które zostają aktywowane przy włączaniu urządzeń. Za pomocą 10-pasmowego korektora można zmieniać m.in. poziom basu i tłumić nienaturalne skoki w kiepsko zrealizowanych nagraniach.

Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.

TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne
Impedancja (Ω)24
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 50 000
Zniekształcenia (%)<0.1%
Długość przewodu (m)1.5
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0,02 bez kabla

Marka: Audeze

iSine 20 kabel standard

1 999 zł /sztuka
  • Typ: Douszne
  • Przeznaczenie: Mobilne
  • Impedancja (Ω): 24
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 50 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 100 zł

Sprawdź szczegóły

Audeze iSINE 20 to jeszcze doskonalsze słuchawki douszne.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: