Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz zintegrowany Gato Audio DIA-400S

Gato Audio DIA-400S, wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym, jest najlepszym przykładem, jak połączyć wysoką jakość dźwięku z pięknym wzornictwem, perfekcyjną konstrukcją wewnętrzną i technologią Bluetooth aptX. Model DIA-400S wywodzi się ze wzmacniacza zintegrowanego DIA-400, a litera „S” w nazwie oznacza, że mamy do czynienia ze znacznie udoskonaloną wersją pierwowzoru. Wprowadzone zmiany gwarantują jeszcze wyższą jakość dźwięku i większą wszechstronność.

Wprowadzone zmiany objęły przede wszystkim układy elektryczne i rozplanowanie podzespołów. Na liście najistotniejszych udoskonaleń znalazły się m.in. zoptymalizowany filtr sieciowy, ulepszone zasilanie główne i lokalne,  nowy stopień wejściowy i ulepszony stopień wyjściowy, nowe stopnie analogowe w przetworniku C/A, udoskonalony tor sygnału cyfrowego. Z praktycznego punktu widzenia najistotniejszą zmianą jest wbudowanie modułu Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń wyposażonych w łączność Bluetooth, np. smartfonu, tabletu lub komputera, i który dzięki obsłudze aptX zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do tej, jaką zapewnia płyta CD.

Wszystkie zmiany i udoskonalenia pozwoliły uzyskać bardziej detaliczne brzmienie, jeszcze lepszą mikrodynamikę i gwarantują więcej „powietrza” wokół muzyków. Cały materiał dźwiękowy podawany jest z zachowaniem niezwykłej naturalności i muzykalności, cech zazwyczaj zarezerwowanych dla znacznie droższych wzmacniaczy klasy A/B. Wbudowany przetwornik C/A gwarantuje doznania muzyczne na poziomie najbardziej wyrafinowanych konstrukcji klasy high-end. Wszystkie cyfrowe wejścia skalowane są do rozdzielczości 192 kHz/24 bity. Za pomocą tradycyjnych, fizycznych wejść  i przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej Bluetooth do DIA-400S można podłączyć odtwarzacz CD, odtwarzacz Blu-ray, stację dokującą, odtwarzacz przenośny, tuner telewizji kablowej lub satelitarnej, a także smartfon, tablet i komputer. 

Funkcje:

 • 2 x 400 W przy 8 Ω / 2 x 800 W przy 4 Ω
 • Stopień wyjściowy Class D
 • Moduł Bluetooth 4.0 aptX
 • Wbudowany przetwornik C/A 192 kHz/24 bity z nadpróbkowaniem
 • Współosiowe i asynchroniczne cyfrowe wejście USB aż do 192 kHz/24 bitów, optyczne do 96 kHz/24 bity
 • Akceptuje cyfrowe strumieniowanie bezpośrednio z iPhona i iPada
 • Dwa wejścia niezbalansowane i jedno zbalansowane
 • Niemagnetyczna obudowa
 • Funkcja Direct; możliwość wykorzystania w systemie kina domowego
Moc wyjściowa2 x 400 W
Impedancja głośników (min)4 Ω
Pasmo przenoszenia2 Hz – 70 kHz
Stosunek sygnał/szum> 110 dB
Zniekształcenia THD< 0,001%
Wejścia analogoweRCA, XLR
Wejścia cyfroweCoaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonoweNie
Wyjście słuchawkoweNie
Wymiary (S x W x G) mm325 x 105 x 420
Waga kg13

Inne

Marka: Gato Audio

DIA-400S

25 999 zł
 • Moc wyjściowa: 2 x 400 W
 • Impedancja głośników (min): 4 Ω
 • Pasmo przenoszenia: 2 Hz – 70 kHz
 • Stosunek sygnał/szum: > 110 dB

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Gato Audio DIA-400S to wzmacniacz zintegrowany klasy high-end z wbudowanym przetwornikiem C/A i modułem Bluetooth aptX. Urządzenie wykorzystuje bardzo wydajny wzmacniacz Class D i zapewnia bardzo wysoką moc 400 W x 2. DIA-400S obsługuje pliki hi-res i gwarantuje doskonały dźwięk. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: