Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przewód Fire RCA 0,75m RealCable

Fire jest topowym interkonektem z serii Elements, zbliżonym technologicznie do referencyjnych modeli z serii Wild – WEL (William E. Low Signature).

Od strony konstrukcyjnej kabel opiera się na przewodniku wykonanym z litego srebra PSS otoczonego przez izolację FEP. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, modelem Sky z serii Rivers, a także pozostałymi kablami z serii Elements, Fire ma jeszcze grubsze przewodniki. Dzięki temu Air-Tubes mają o 23% powietrza więcej.  


Udoskonalenia zastosowane w najnowszym interkonekcie objęły także system rozpraszania szumu NDS (Noise Dissipation System). Teraz projektanci zastosowali 8-warstwową izolację, która jeszcze skuteczniej chroni przewodnik przed negatywnym wpływem zewnętrznych częstotliwości radiowych. System wykorzystuje karbonową warstwę absorbującą oraz dodatkową metalową warstwę odbijającą.

Fire dostępny jest w długościach od 0,5 m do 10 m. Użytkownicy mogą wybrać wersję z wtykami RCA lub XLR. Kabel zakończony jest takimi samymi złączami jak modele Wild i WEL i łączone są z przewodnikiem w technologii tzw. zimnego zgrzewania.  

RodzajAnalogowe
AnalogoweRCA
Długość0,75
ProfilOkrągły
Materiał przewodnikaSrebro

Inne

Marka: Audioquest

Fire RCA 0,75 m

Cena promocyjna 12 900 zł Normalna cena 13 800 zł
/ sztuka
  • Rodzaj: Analogowe
  • Analogowe: RCA
  • Długość: 0,75
  • Profil: Okrągły

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 645 zł

Sprawdź szczegóły
Topowy interkonekt z serii Elements. Kabel wykorzystuje przewodnik z litego srebra PSS otoczony izolacją FEP oraz system NDS. Fire dostępny jest w długościach od 0,5 m do 10 m i z zakończeniami RCA lub XLR.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: