Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Subwoofer ELAC Sub 2070

ELAC Sub 2070 urzeczywistnia wizję nowoczesnego subwoofera. Ta aktywna konstrukcja dzięki interfejsowi sterującemu opartemu na bezpłatnej aplikacji jest intuicyjna w obsłudze i inteligentna.  Wystarczy sparować  iPhona, iPada bądź urządzenie z Androidem z nowym subwooferem, aby z łatwością dopasować dźwięk do własnych preferencji. Co ważne, urządzenie przenośne oraz głośnik subniskotonowy komunikują się ze sobą bezpośrednio za pośrednictwem łączności bezprzewodowej BLE (Bluetooth Low Energy).

Dzięki obsłudze z poziomu aplikacji nie ma potrzeby sięgania do regulatorów znajdujących się na tylnej ściance subwoofera – dostęp do funkcji kontrolnych, umożliwiających np. zwiększenie lub zmniejszenie ilości dostarczanego basu, zapewnia aplikacja. Ponadto użytkownik może wybrać jeden z czterech trybów ustawień dźwięku: Normal, Music, Cinema oraz Night. Dla wymagających melomanów projektanci przygotowali opcje pro-audio, takie jak korektor parametryczny, filtr dolnoprzepustowy, czy też indywidualne ustawienia oszczędzania energii i automatycznego włączania subwoofera. Najbardziej przydatną opcją jest z pewnością funkcja kalibracji, która wykorzystuje mikrofon znajdujący się w smartfonie do określenia głośności, częstotliwości odpowiedzi i odbić dźwięku w pokoju przed automatycznym zoptymalizowaniem brzmienia subwoofera.

Model Sub 2070 jest zaawansowaną konstrukcją, w której projektanci umieścili dwa 250-mm przetworniki pracujące w układzie push-push/pull-pull, w którym naprzeciwległe membrany połączone są jedna do drugiej za pomocą specjalnego wału. Głośniki współpracują z wydajnym wzmacniaczem Class D o mocy maksymalnej 600 W. Podzespoły umieszczone zostały w zamkniętej obudowie, a sam subwoofer, dzięki konstrukcji z wylotem do dołu, zwiększa elastyczność podczas rozstawiania urządzenia i dodatkowo minimalizuje szum wentylacji.

Najnowszy subwoofer ELAC-a można podłączyć bezpośrednio za pomocą kabli głośnikowych (lewy, centralny, prawy) lub kabli stereo RCA. Użytkownicy, którzy chcieliby całkowicie zrezygnować z przewodów mogą skorzystać z zaawansowanego, bezprzewodowego interfejsu ELAC, wymagającego podłączenia opcjonalnego klucza sprzętowego. 

Moc wzmacniacza600 W

Inne

Marka: ELAC

Sub 2070

6 999 zł
  • Moc wzmacniacza: 600 W
  • Automatyczna kalibracja: Tak
  • Regulacja zakresu częstotliwości: Tak
  • Automatyczne włączanie / wyłączanie: Tak

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

ELAC Sub 2070 to subwoofer aktywny, którym można sterować z poziomu bezpłatnej aplikacji. Komunikację pomiędzy urządzeniem przenośnym i subwooferem umożliwia technologia Bluetooth (BLE). Sub 2070 wyposażony jest we wzmacniacz o maksymalnej mocy 600 W. W zamkniętej obudowie pracują dwa 250-mm przetworniki niskotonowe z membranami AS.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: