Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Router Devialet Dialog dla modeli Phantom i Silver Phantom

Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz.

Ponadto za pośrednictwem routera można synchronizować modele Phantom/Silver Phantom i budować bezprzewodowy system stereo lub zestaw wielostrefowy. Dialog przystosowany został do zarządzania aż 24 egzemplarzami Phantom/Silver Phantom. 

Z routerem Dialog jesteś w stanie również zbudować zestaw audio-video. Wystarczy, że do istniejącego systemu dwóch Phantomów i routera Dialog podłączysz telewizor i sala kinowa zawita do Twojego domu.

Aby poznać to niezwykłe urządzenie zapraszamy do jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 11 miastach na terenie całego kraju.

Marka: Devialet

Dialog

1 359 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 68 zł

Sprawdź szczegóły

Devialet Dialog to specjalny router opracowany dla modeli Phantom i Silver Phantom. Za jego pośrednictwem użytkownicy obu urządzeń zyskują dostęp do internetowych serwisów muzycznych, a także mogą synchronizować urządzenia Phantom/Silver Phantom i tworzyć system stereo, kina domowego lub wielostrefowy.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: