Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz gramofonowy Black Cube SE II Lehmannaudio

Lehmannaudio Black Cube SE II jest prawdziwie audiofilskim przedwzmacniaczem gramofonowym, który urzeczywistnia ideę, że większa moc oznacza więcej emocji. Ta bardziej zaawansowana wersja utytułowanego modelu Black Cube SE wykorzystuje jeszcze wyższej klasy gniazda połączeniowe, a obudowa urządzenia wyposażona jest w niezwykle elegancki i szlachetny panel frontowy. Filtr niskotonowy, który można precyzyjnie dostroić zgodnie z własnymi preferencjami, wynosi możliwości serii Black Cube na zupełnie nowy poziom.

Lehmanaudio Black Cube SE II

Każdy użytkownik modelu może cieszyć się wrażeniem, jakby muzyka została skomponowana właśnie dla niego. Niewiele jest tak wyjątkowych, technicznych arcydzieł, które można tak precyzyjnie dostosować do swoich preferencji akustycznych i przyzwyczajeń audio.

Niezależnie od tego, jak bardzo wyrafionowany system zostanie podłączony, od wkładek MM do MC, Black Cube SE II można z łatwością do niego dostosować. Specjalne wolne sloty dla każdego kanału umożliwiają podłączenie nie lutowanych złączy o niestandardowej impedancji. Zastosowany ultraprecyzyjny, pasywny filtr RIAA, znajdujący się pomiędzy dwoma liniowymi, niskoszumowymi stopniami wzmocnienia, bazuje na wysokiej klasy kondensatorach MKP o dużej dokładności (małej tolerancji) i niskiej upływności (o bardzo wysokiej sprawności dielektryka). Efektem jest idealna równowaga kanałów z optymalnym odwzorowaniem transientów. Ponadto potężny zasilacz zewnętrzny PWX, wykorzystujący specjalnie opracowany główny transformator toroidalny ze statycznym ekranowaniem, gwarantuje wyjątkowo bezpieczne działanie. 

Lehmanaudio Black Cube SE II

Wymiary (S x W x G) mm93 x 45 x 233
Waga kg1

Marka: Lehmannaudio

Black Cube SE II

Już od 3 995 zł Normalna cena 4 365 zł
/ sztuka
  • Wejście gramofonowe: Tak (MM/MC)
  • Transformator: EI
  • Wymiary (S x W x G) mm: 93 x 45 x 233
  • Waga kg: 1

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 200 zł

Sprawdź szczegóły

Lehmannaudio Black Cube SE II jest audiofilskim przedwzmacniaczem gramofonowym obsługującym wkładki MM i MC. Model ten wykorzystuje najwyższej klasy podzespoły i potężny zasilacz zewnętrzny PWX. Przedwzmacniacz obsługuje wkładki MM i MC. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: