Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Najnowsze słuchawki douszne Audio-Technica ATH-LS70iS to konstrukcja, która w każdych warunkach pozwala doświadczać prawdziwego dźwięku „na żywo”. Wyposażone w podwójny przetwornik symfoniczny zapewniają niezwykle mocne brzmienie z precyzyjnym, punktowym basem i delikatnymi szczegółami.

Wewnątrz każdej obudowy pracuje podwójny przetwornik symfoniczny „Live-Tuned”, który tworzą dwa szeregowo umieszczone przetworniki. Rozwiązanie to pozwala zredukować zniekształcenia membrany i umożliwia uzyskanie zrównoważonego dźwięku z mocnym basem. W uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku pomagają również membrany pokryte karbonem, które zwiększają czystość i detaliczność brzmienia w bardzo szerokim zakresie częstotliwości.


Podobnie jak w najbardziej zaawansowanych modelach słuchawek wokółusznych, m.in. ATH-SR9, projektanci zastosowali odłączane przewody ze złączami A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial). Rozwiązanie to zapewnia doskonałą separację kanałów prawego i lewego oraz umożliwia zredukowanie przesłuchu. Przewód standardowo wyposażony jest w zdalne sterowanie z mikrofonem, dzięki czemu użytkownik może odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także sterować odtwarzaniem muzyki.

Najnowsze słuchawki douszne Audio-Techniki są nie tylko dopracowane dźwiękowo, lecz także wygodne w użytkowaniu. Elastyczny przewód z funkcją pamięci perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu uszu i gwarantuje pewność mocowania, zwiększając tym samym komfort słuchania muzyki podczas ruchu.

TypDouszne
Impedancja (Ω)24.3
Pasmo przenoszenia (Hz)5 – 26,000
Czułość (dB/V)101dB/mW
Długość przewodu (m)1.2
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódTak
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.065

Marka: Audio-Technica

ATH-LS70iS

699 zł /sztuka
  • Typ: Douszne
  • Impedancja (Ω): 24.3
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 5 – 26,000
  • Czułość (dB/V): 101dB/mW

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 35 zł

Sprawdź szczegóły

Najnowsze słuchawki douszne Audio-Technica ATH-LS70iS - mocne brzmienie z precyzyjnym, punktowym basem i delikatnymi szczegółami.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: