Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wokółuszne słuchawki zamknięte Audio-Technica ATH-ANC7B-SViS

Audio-Technica ATH-ANC7B-SViS to nowo opracowany model, który jest następcą cenionych słuchawek ANC7B. Najnowsza konstrukcja wykorzystuje aktywny system redukcji szumu QuietPoint® i została przygotowana do współpracy z odtwarzaczami MP3, pokładowymi systemami rozrywkowymi w samolotach, a także iUrządzeniami.

Technologia redukcji szumu


Model Audio-Technica ATH-ANC7B-SViS to konstrukcja zamknięta, wyposażona w 40-mm przetworniki z neodymowymi magnesami. Słuchawki zapewniają wysokiej jakości dźwięk z głębokim, mocnym basem i precyzyjnymi sopranami. W muszlach umieszczono układ odpowiadający za aktywną redukcję szumu, który pozwala skutecznie ograniczyć szum z zewnątrz o nawet 90%. System QuietPoint® zasilany jest przez jedną baterię (AAA) i można go także wyłączyć. Istotną zaletą słuchawek ATH-ANC7B-SViS jest opcja pracy w trybie pasywnym, tzn. z wyłączonym systemem redukcji szumu. Dzięki temu nawet w przypadku wyczerpania się energii w baterii, wciąż można korzystać ze słuchawek.

Komfort użytkowania modelu Audio-Technica ATH-ANC7B-SViS to także zasługa zastosowanych rozwiązań. Słuchawki wyposażone są w zdalne sterowanie/mikrofon, dzięki czemu użytkownik może zarządzać odtwarzaniem muzyki, a także prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności zdejmowania słuchawek. Podczas podróży funkcjonalnym rozwiązaniem jest składana konstrukcja i możliwość odłączenia kabla, co w połączeniu z niewielką wagą słuchawek ułatwia ich przewożenie. 

TypWokółuszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)300 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 25 000 Hz
Czułość (dB/V)109 dB/mW
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Odłączany przewódTak
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.200

Marka: Audio-Technica

ATH-ANC7B-SViS

699 zł
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 300 Ω
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 Hz - 25 000 Hz

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 35 zł

Sprawdź szczegóły

Model Audio-Technica ATH-ANC7B-SViS to zamknięte słuchawki wokółuszne, wyposażone w system aktywnej redukcji szumu QuietPoint®. Projektanci zastosowali 40-mm przetworniki z neodymowymi magnesami oraz składaną konstrukcję, która ułatwia przechowywanie i przewożenie słuchawek. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: