Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wkładka gramofonowa MC Audio-Technica AT-OC9/III

Model AT-OC9/III jest następcą niezwykle cenionej wkładki OCMLII. Bazując na ogromnej renomie swojego poprzednika, AT-OC9/III wyposażona jest w specjalną igłę ze stykiem liniowym, osadzoną we wsporniku wykonanym z litego boru i cechującym się niskim profilem. Zapewnia to precyzyjny transfer sygnałów odczytanych przez igłę.

Wkładka wykorzystuje konstrukcję VC, która zapewnia stabilność i sztywność, podczas gdy dwie ruchome cewki zapewniają doskonałą separację stereo i lepszą odpowiedź częstotliwości, dla długotrwałej wydajności.

Dzięki zastosowaniu przewodnika z PCOCC, specjalnej miedzi z kryształami praktycznie pozbawionymi poprzecznych ścian utrudniających transmisję sygnału, AT-OC9/III udoskonala możliwości drzemiące w zaawansowanej dwucewkowej konstrukcji.  


Jednym z najważniejszych jak nie najważniejszym elementem budowy każdej wkładki gramofonowej jest igła odpowiadająca za odczytywanie sygnału zapisanego w rowku płyty gramofonowej. W zależności od zastosowanego profilu zakończenia igły może ona odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. Poniższe zestawienie obrazuje podział wkładek Audio-Technica ze względu na wielkość i kształt końcówki igły oraz powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej

Podział wkładek Audio-Technica ze względu na wielkość i kształt końcówki igły oraz powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej

Typ wkładkiMC
Pasmo przenoszenia15 Hz - 50 000 Hz
Separacja kanałów30 dB (1 kHz)
Równowaga kanałów0.5dB (1kHz)
Pionowy kąt śledzenia23°
Znamionowa impedancja obciążeniakΩ
Induktancja cewki25 µH (1 kHz)
Napięcie wyjściowemV
Kształt igłyStyk liniowy
WspornikLity bor
Mocowanie½”

Marka: Audio-Technica

AT-OC9/III

Cena promocyjna 2 599 zł Normalna cena 2 899 zł
/ sztuka
  • Typ wkładki: MC
  • Pasmo przenoszenia: 15 Hz - 50 000 Hz
  • Separacja kanałów: 30 dB (1 kHz)
  • Równowaga kanałów: 0.5dB (1kHz)

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 130 zł

Sprawdź szczegóły
Wkładka gramofonowa MC Audio-Technica AT-OC9/III wyposażona jest w specjalną igłę ze stykiem liniowym, osadzoną we wsporniku wykonanym z litego boru i cechującym się niskim profilem. Zapewnia to precyzyjny transfer sygnałów odczytanych przez igłę.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: