Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Audio-Technica AT-LH15H

ATH-LH15H to 15-gramowa uniwersalna główka gramofonowa ze standardowym mocowaniem 0,5 cala. Przeznaczona jest do montażu wkładek gramofonowych z podłączeniem 4-pinowym i gwintowanymi otworami w korpusie wkładki. Połączenie tych dwóch cech występuje np. w modelach serii AT-OC9X czy VM95.

Audio-Technica AT-LH15H

Ten niezwykle sztywny aluminiowy headsheel z twardym anodowanym wykończeniem minimalizuje niepożądane wibracje, które mogą wpłynąć na jakość sygnału przekazywanego z wkładki gramofonowej. AT-LH15H zostało wyposażone w najwyższej jakości przewody wykonane z miedzi beztlenowej OFC, a także regulowany cylinder, który umożliwia precyzyjne dopasowanie kąta nachylenia igły w stosunku do płyty i dopasowanie przewieszenia. Producenci do zestawu dołączyli elementy konieczne do montażu, takie jak m.in. wkręty i klucz sześciokątny.

Headsheel dostępny jest również w wersjach 13- (AT-LH13H) oraz 18-gramowej (AT-LH18H), co pozwala zapewnić optymalną zgodność z wymaganiami dotyczącymi wkładki i ramienia gramofonu.

Marka: Audio-Technica

AT-LH15H

459 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 23 zł

Sprawdź szczegóły

ATH-LH15H to 15-gramowa uniwersalna główka gramofonowa ze standardowym mocowaniem 0,5 cala. Przeznaczona jest do montażu wkładek gramofonowych z podłączeniem 4-pinowym i gwintowanymi otworami w korpusie wkładki. Połączenie tych dwóch cech występuje np. w modelach serii AT-OC9X czy VM95. .

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: