Promocja

H590

Marka
Hegel
Kategoria
Raty 50x0%
Ocena
H590
H590
33 333
sztuka
42 999 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H590

Mistrz muzykalności. Lider dla dowolnych kolumn głośnikowych. H590 to nazwa najlepszego wzmacniacza zintegrowanego firmy Hegel. Ta referencyjna „integra” wyposażona jest w przydatne dla użytkownika serwisy, takie jak Apple AirPlay®, i jednocześnie obsługuje ultra-zaawansowane formaty, takie jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine2 i wykorzystaniu najdoskonalszego obecnie wzmacniacza Hegel, model H590 w pełni urzeczywistnia dążenie firmy do upowszechnienia sprzętu klasy high-end wśród miłośników muzyki.

Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię SoundEngine2 oraz wzmacniacz gwarantujący bardzo dużą moc i niskie zniekształcenia. Efektem tego połączenia są niesamowite możliwości dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i detaliczności brzmienia. Dzięki temu modelowi użytkownik może cieszyć się ogromną sceną dźwiękową, nieustannie chcąc zwiększać głośność.

Hegel H590

H590 jest w pełni referencyjną konstrukcją. Od starannie zaprojektowanych wejść zbalansowanych i niezbalansowanych, z ręcznie dopasowanymi parami tranzystorów, zapewniającymi minimalne zniekształcenia delikatnego sygnału z analogowego źródła, takiego jak przedwzmacniacz gramofonowy. Poprzez przedwzmacniacz, zasilany przez wysokiej jakości zasilacze i z unikatową regulacją głośności , do potężnego stopnia wyjściowego, w którym znajduje się 12 ultraszybkich tranzystorów wysokiej mocy… na kanał. H590 jest prawdziwą bestią.

Wiele osób korzysta dzisiaj z cyfrowej muzyki jako głównego źródła dźwięku, dlatego też z ogromną starannością zaprojektowany został przetwornik cyfrowo-analogowy, w którym wszystkie sygnały będą zachowywały swoją oryginalną formę. Odtwarzając pliki high-res lub format CD, wszystkie będą odtwarzane w swojej natywnej postaci, aby zachować najlepszą jakość dźwięku. Poprzez wejście USB wzmacniacz H590 obsługuje również high-endowe formaty, takie jak DSD. Urządzenie pozwala także na dekodowanie i renderowanie plików MQA, dzięki czemu może odtwarzać pliki audio i strumienie MQA, dostarczając użytkownikowi dźwięk oryginalnego mastera.

Hegel H590

H590 jest także spełnieniem marzeń dla osób, które korzystają ze streamingu. Urządzenie jest klientem UPnP i obsługuje Apple AirPlay, co oznacza łatwość obsługi w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem Hegla. A to nie wszystko, ponieważ H590 pozwala zaktualizować oprogramowanie, m.in. po to, aby wprowadzać w przyszłości nowe funkcjonalności. Na przykład jeśli użytkownik mieszka w domu inteligentnym, H590 może stać się jego naturalnym elementem. Z wbudowanymi serwisami, takimi jak Control4 i 2-kierunkową kontrolą IP dla innych systemów kontroli domu inteligentnego, używanie H590 może być tak łatwe, jak włączanie światła. Ujmując rzecz w skrócie, podczas gdy wiele zaawansowanych systemów audio tworzonych jest „tylko” dla samych entuzjastów, H590 został zaprojektowany, aby zapewnić radość całej rodzinie.

Hegel H590

Istotną kwestią jest również łatwość użytkowania i bezpieczeństwo. Istnieje obawa, że dzieci będę słuchały muzyki zbyt głośno, gdy rodzice są poza domem? Nie ma problemu. Wystarczy ustawić maksymalny poziom głośności i zablokować go. H590 może być także używany do dostarczania lepszego dźwięku w systemie kina domowego lub też aby połączyć kino i system muzyczny. Urządzenie pozwala również korzystać z urządzeń obsługiwanych np. za pomocą aplikacji Bluesound.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 300 W
Impedancja głośników (min) 2 Ω
Typ wzmacniacza Analogowy
Pasmo przenoszenia 5Hz-180kHz
Stosunek sygnał/szum >100dB
Zniekształcenia THD <0.005% @ 50W 8 Ω 1kHz
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, RJ 45, USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Toroidalny
Pobór mocy (max) brak danych
Pobór mocy (standby) brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 171 x 445
Waga kg 22
Test / Recenzja
Test Hehel H590 (soundrebels.com, wrzesień 2019) - "Mamy do czynienia z super integrą, czyli wyposażonym z duchem czasów, bo umożliwiającym granie z plików wzmacniaczem zintegrowanym". PDF [958.89K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Produkty firmy Hegel dostępne w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design

  Z przyjemnością ogłaszamy, że urządzenia jednej z najbardziej znanych marek na rynku hi-fi są już dostępne w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.
 • Top Hi-Fi & Video Design na prezentacji nowej serii 3 BMW

  Nasi eksperci dobrego brzmienia uświetnili swoją obecnością oficjalną prezentację nowej serii 3 BMW w białostockim salonie bawarskiej marki. W Auto Fus Group Białystok można było w ten weekend zobaczyć, posłuchać i co najważniejsze na własnej skórze poczuć wysokiej klasy technologię motoryzacyjną oraz głośnikową.
 • Hegel na targach High End w Monachium

  Podczas tegorocznych targów High End w Monachium swoje flagowe konstrukcje i liczne nowości zaprezentowało wielu cenionych przez melomanów producentów. Wśród nich znalazł się norweski Hegel, który przedstawił m.in. model H390 – najnowszy wzmacniacz zintegrowany ze swojego portfolio.
 • Test wzmacniacza zintegrowanego Hegel H590

  „Mamy do czynienia z super integrą, czyli wyposażonym z duchem czasów, bo umożliwiającym granie z plików wzmacniaczem zintegrowanym” – przekonywał na łamach soundrebels.com Jacek Pazio, jeden z dwóch autorów recenzji referencyjnego wzmacniacza zintegrowanego Hegel H590.
 • Hegel – norweski mocarz

  Hegel jest firmą norweską, raczej niewielką, jeśli patrzeć od strony zatrudnionych w niej ludzi, jednak konsekwentnie, krok po kroku budującą swoją pozycję najpierw w krajach skandynawskich, a potem na świecie (zaczynając – uwaga – od Japonii). Jej siłą sprawczą są inżynierowie będący melomanami.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław