Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Odtwarzacz Blu-ray OPPO UDP-205

Oppo UDP-205 to flagowy odtwarzacz Blu-Ray amerykańskiego producenta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jest on kompatybilny z najnowszymi standardami w audio-video, a zaawansowany tor przetwornika C/A gwarantuje najlepszy dźwięk w klasie.

OPPO UDP-205

Najważniejsze cechy:

  • Kompatybilny z 4K Ultra HD
  • Wspiera HDR
  • Wspiera Dolby Vision (po aktualizacji oprogramowania)
  • Obsługuje najnowsze formaty dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X
  • Dwa przetworniki Sabre ES9038PRO obsługujące najgęstsze formaty PCM i DSD
  • Dekoduje formaty AIFF, ALAC, APE, FLAC, WAV, DSD64/128
  • Dedykowane wyjścia stereo RCA, oraz XLR
  • Wbudowany moduł Wi-Fi
  • Odczytuje pamięci USB do 16TB
  • Obsługuje protokół DLNA

OPPO UDP-205


Odtwarzacz Oppo UDP-205 to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających fanów filmów, oraz melomanów. Jest następca modelu BDP-105D, który zdobył liczne nagrody na całym świecie. Nowy model otrzymał zupełnie nowy układ graficzny, wiodący OP8591. Został on opracowany przy współpracy z firmą MediaTek. Obsługuje wszystkie obecnie dostępne formaty video: 4K Ultra HD, HDR (po aktualizacji również Dolby Vision), czy o szerokiej przestrzeni kolorów. Z powodzeniem odczyta kodeki HEVC, H.264, VP9 4K i Hi10P.

OPPO UDP-205

Odtwarzacze Oppo słyną z doskonałego brzmienia. Najnowszy odtwarzacz UDP-205 kontynuuje tą tradycję. Tor audio oparto na doskonałych przetwornikach Sabre 9038PRO o dynamice aż 140dB. Jeden z nich obsługuje kanały dźwięku dookólnego, a drugi w całości odpowiada za dźwięk stereo kolumn frontowych. Wyjścia stereo dostępne są nie tylko na złączach RCA, ale również na zbalansowanych złączach XLR. Pozwala to na zachowanie najlepszego możliwego stosunku sygnału do szumu. UHD-205 odtwarza pliki PCM 32bit/192kHz, wielokanałowe DSD64, oraz stereo DSD128. Natywnie obsługuje formaty AIFF, ALAC, APE, FLAC i WAV. Jest on również kompatybilny z najnowszymi standardami dźwięku przestrzennego Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, oraz systemami audio bazującymi na obiektach Dolby Atmos i DTS:X

OPPO UDP-205

Oppo UDP-205 charakteryzuje się również bardzo wysoką jakością wykonania. Na potrzeby odtwarzacza opracowano napęd dla nośników fizycznych 4K UHD o niskich własnych wibracjach i szybkim odczycie. Wyposażono go w zaawansowany układ korekcji błędów, który gwarantuje niezakłócony odczyt.

OPPO UDP-205

Za zasilanie sekcji analogowej odpowiada przewymiarowany transformator toroidalny. Generuje on znacznie mniejsze pole elektromagnetyczne, niż klasyczne transformatory. Sekcja cyfrowa odtwarzacza jest zasilana oddzielnie z dedykowanego dla siebie zasilacza. Gwarantuje to najmniejsze interferencje, niski poziom szumów i swobodny, dynamiczny dźwięk.

OPPO UDP-205

Odtwarzacz Oppo posiada unikalny system przetaktowywania sygnału HDMI własnym, precyzyjnym zegarem. Eliminuje to jitter i negatywne efekty, które on wywołuje. Wykorzystanie tego dedykowanego wyjścia HDMI zagwarantuje uzyskanie najlepszego możliwego dźwięku.

Odtwarzane formaty
Płyty Bluray 3D; DVD-Video; DVD-Audio; SACD; CD; MP3
Sekcja audio-wideo
Dekodowanie HD Audio Tak
Wejścia / wyjścia
Wyjścia audio / wideo Cyfrowe Coaxial, Cyfrowe Optyczne, HDMI, RCA Audio
Front USB Tak
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Nie
Zasilanie
Pobór mocy (max) 65W
Pobór mocy (standby) 0.5W
Tryb ECO Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 123 x 311
Waga kg 10

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław