Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Pioneer SC-LX701

Pioneer SC-LX701 to zwarty  i oferujący znakomite brzmienie amplituner kina domowego, który wyśmienicie sobie poradzi z odtwarzaniem muzyki. Ten 9.2-kanałowy model wykorzystuje wzmacniacz pracujący w klasie D i wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań, od obsługi formatów Dolby Atmos i DTS:X, przez skalowanie do 4K Ultra HD i funkcje sieciowe, aż do możliwości bezprzewodowego przesyłania dźwięku poprzez Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.

Najważniejsze cechy:

 • 9-kanałowy dźwięk przestrzenny 185 W na kanał (6 ohms, 1 kHz, 1ch Driven IEC),
 • HDMI® (7 wej. / 2 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video,  przepustowość zgodna z wytycznymi normy BT.2020, upscaling do Ultra HD z 1080p,
 • obsługuje Dolby Atmos ,Dolby Surround, DTS:X,DTS Neutral:X, Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus,
 • funkcje sieciowe – serwisy strumieniowe (Tidal, Spotify, Deezer), radio internetowe,
 • Wi-Fi, Bluetooth, Airplay – bezprzewodowa muzyka ze swojego smartfona lub tabletu,
 • FlareConnect - bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku z amplitunera i podłączonych do niego urządzeń oraz odbieranie muzyki z innych źródeł,
 • odtwarzanie plików hi-res (FLAC, WAV, AIF,  Apple Lossless),
 • 3D ready,
 • cyfrowy port USB na przednim panelu,
 • wejście Phono umożliwiające podłączenie gramofonu.

Pioneer SC-LX701

Dzięki zastosowaniu wzmacniacza Direct-Energy-HD, pracującego w klasie D, amplituner zachwyca wyrafinowanym i doskonale zrównoważonym brzmieniem, wysoką mocą oraz efektywnością. Dalsze udoskonalenie jakości dźwięku to zasługa wykorzystania zaawansowanego przetwornika SABRE32-D/A firmy ESS. W efekcie wszystkie odtwarzane materiały audio, zarówno filmowe ścieżki dźwiękowe w formatach takich jak Dolby Atmos, DTS:X, DTS-HD Master Audio, a także nagrania muzyczne w postaci plików high-res, w tym DSD 11.2 MHz, wybrzmiewają z oryginalną naturalnością.

HDMI® (7 wej. / 2 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video,  przepustowość zgodna z wytycznymi normy BT.2020

Przepustowość  na wysokim poziomie 4K60p zapewnia obsługę najwyższej jakości wideo 4K Ultra HD. RX-A3080 wyposażono w HDR (High Dynamic Range) Video. Specjalny układ poprawia jakość obrazu, dzięki zwiększeniu szczegółowości w ciemnych i jasnych fragmentach obrazu. Dodatkowo urządzenie spełnia zalecenia dla producentów określone w wytycznych BT.2020 , dzięki czemu obsługuje szerszą gamę koloru, co z kolei przekłada się na wysoką jakość wyświetlanego na ekranie telewizora obrazu. Ogromnym udogodnieniem wprowadzonym w modelu RX-A3080 jest funkcja skalowania do rozdzielczości 4K materiałów wideo przesyłanych za pośrednictwem HDMI®.

Funkcje sieciowe – serwisy strumieniowe (Tidal, Spotify, Deezer), radio internetowe

Wbudowana obsługa serwisów muzycznych Tidal i Deezer gwarantuje muzyjke o jakości CD. Serwis Spotify oferuje swoim abonentom pełny dostęp do ponad 20 milionów tytułów. Dostępny jest również Bluetooth, dwupasmowe WiFi oraz Airplay – po bezpłatnej aktualizacji uzupełnione o Wbudowany Chromecast oraz wydajny, obejmujący wszystkie marki Multiroom-Standard FlareConnect. Pioneer SC-LX701 nie stawia przeszkód przed tymi, którzy korzystają z cyfrowej dystrybucji muzyki.

Pioneer SC-LX701

Wi-Fi, Bluetooth, Airplay – bezprzewodowa muzyka ze swojego smartfona lub tabletu,

Dwuzakresowy moduł Wi-Fi, jaki został zastosowany w amplitunerze gwarantuje stabilne łącze i ogromne możliwości zasilania SC-LX701 muzyką. Wystarczy sparować urządzenie z domowym routerem, aby uzyskać dostęp do serwisów strumieniowych, muzyki przechowywanej na dysku komputera, czy lokalnego serwera NAS.

Odtwarzanie plików hi-res (FLAC, WAV, AIF,  Apple Lossless)

Amplituner SC-LX701 obsługuje najnowsze formaty audio wysokiej jakości, takie jak DSD (do 11.2 MHz), FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity). Zapewniają one studyjną jakość dźwięku w domowych warunkach.

Wszechstronność amplitunera Pioneer SC-LX701 zapewnia moduł Bluetooth oraz obsługa AirPlay, dzięki której można bezprzewodowo odtwarzać nagrania z iPoda touch, iPhona oraz iPada, a także z komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes

Wejście Phono umożliwiające podłączenie gramofonu

Amplituner Pioneer SC-LX701 wyposażony jest w wejście Phono. Za jego pomocą można podłączyć dowolny gramofon wykorzystujący wkładkę MM i odtwarzać dźwięk zapisany na winylowych płytach, aby odkryć na nowo piękno analogowego brzmienia.

Cyfrowy port USB na przednim panelu

Odtwarzanie z przenośnych źródeł ułatwia cyfrowy port USB. Umieszczony na przednim panelu SC-LX701, ułatwia podłączenie zewnętrznych urządzeń, takich jak pendrive’y z plikami w formatach obsługiwanych przez amplituner.

Sekcja wzmacniacza
Ilość kanałów 9.2
Moc wyjściowa 185 W/ch (6 ohms, 1 kHz, 1ch Driven IEC)
Sekcja audio-wideo
Dekodery dźwięku Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS 96/24, DTS HD Master Audio, DTS Neural:X, DTS-ES, DTS-HD Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X
3D Video Tak
4K Video Tak
Konwersja/Skalowanie wideo Tak (1080p do 4K)
Wejścia / wyjścia
HDMI (wej. / wyj.) 7/2
Front HDMI Tak
Component Video (wej./wyj.) 2/0
Cyfrowe Optyczne (wej.) 3
Cyfrowe Coaxial (wej.) 2
Front USB Tak
Wejście gramofonowe Tak
Terminale głośnikowe Zakręcane
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Nie
Bezprzewodowy streaming Bluetooth
Serwisy strumieniujące Deezer, Spotify, TIDAL
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Tak
WiFi Tak
Odtwarzane formaty plików AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24 Tak
Bluetooth Tak
Sekcja tunera
Zakresy radiowe AM, FM, Radio internetowe
Programator stacji 40
Dodatkowe funkcje
Automatyczna kalibracja Nie
Komendy makro Nie
Multizone Tak (2 strefa)
Zone HDMI Tak (niezależne)
Zasilanie
Pobór mocy (max) 310 W
Pobór mocy (standby) 0.15 W
Tryb ECO Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 185 x 441
Waga kg 15.3
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław