Marka: IsoTek

EVO3 Sequel 2m (C13) - OUTLET

Special Price 999 zł Regular Price 1 099 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1099 zł
  • Rodzaj: zasilający
  • Długość (m): 2
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana
  • Inne: C13

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 50 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

IsoTek EVO3 Sequel - kabel zasilający

Wzmocnij każde połączenie

IsoTek oferuje szereg wiodących na rynku kabli zasilających, które towarzyszą gamie zaawansowanych kondycjonerów mocy i generatorów fal sinusoidalnych. Nowe kable zasilające EVO3 zrodziły się z etosu stosowania wyłącznie najlepszych komponentów i materiałów. Zapewniają niezrównaną wydajność na każdym poziomie. Wszystkie kable zawierają wysokiej czystości posrebrzaną miedź. Dielektryk jest wykonany z najwyższej klasy teflonu FEP. Każdy kabel, począwszy od wielokrotnie nagradzanego Premiera, ma solidną końcówkę pokrytą 24-karatowym złotem.

Rekomendowane dla wszystkich systemów o wartości: 450 PLN - 500 000 PLN

 

Kabel zasilający EVO3 Sequel pozwala na uzyskanie zwiększonej wydajności w porównaniu z wielokrotnie nagradzanym modelem IsoTek Premier. Sequel oferuje zoptymalizowaną geometrię żył przewodnika oraz aktywne ekranowanie.

Konstrukcja: Przewody umieszczono równolegle, z lekkim skręceniem wokół siebie. Wykorzystana technika pozwala na stworzenie pierwszej linii obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

isotek-sequel-przekroj

A. Przewodniki: Do zwiększenia poziomu czystości i zwiększenia przewodności użyto posrebrzane przewodniki z miedzi beztlenowej 99,9999%. Te są mniej podatne na pękanie czy utratę na jakości wraz z upływem czasu. Dodatkowo srebro jest doskonałym przewodnikiem, co w połączeniu z miedzią zapewnia imponujące właściwości elektryczne.

B.Dielektryk: Zastosowany teflonowy (FEP) dielektryk, dzięki swoim właściwościom – chemicznej obojętności i niskiej stałej dielektrycznej w szeroki zakresie częstotliwości – gwarantuje wysoki stopień odporności na pęknięcia naprężeniowe i niski współczynnik tarcia. FEP to najkorzystniejsze rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać maksymalne bezpieczeństwo pod względem temperatury i izolacji elektrycznej.

C. Wypełnienie: Bawełniany wypełniacz zwiększa wewnętrzną wytrzymałość kabla i zmniejsza efekt mikrofonowania. Bawełna wyróżnia się także bardzo dobrymi właściwościami dielektrycznymi, najlepszymi ze stałych materiałów.

D. Oplot: Wykorzystany przez projektantów mylarowy oplot służy do zabezpieczenia konstrukcji i stanowi barierę ochronną przed nałożeniem elastycznej osłony z PCW. Połączenie mylaru i bawełny pozwala na zachowanie wysokich właściwości dielektrycznych.

E. Ekranowanie: Uziemiony ekran OFC jest skuteczną barierą dla szumu radiowego i efektywnym zabezpieczeniem przed zakłóceniami symetrycznymi, które niekorzystnie mogą wpływać na przewodniki fazowe i neutralne.

F. Osłona: Płaszcz zewnętrzny został wykonany z PCW, zapewniając wysoki stopień elastyczności i tłumienia mechanicznego, jak również gwarantując większą wytrzymałość. 

 Końcówki: Kabel Sequel jest zakończony za pomocą wykonanych na indywidualne zamówienie formowanych audiofilskich wtyczek IsoTek z litej miedzi OFC z przewodnikami platerowanymi 24-karatowym złotem. Oferują one najwyższą jakość wykonania i są mniej podatne na śniedź.

 isotek-sequel-nagrody

Specyfikacja IsoTek EVO3 Sequel 2m (C13) - OUTLET

Rodzajzasilający
Długość (m)2
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
InneC13

Opinie o IsoTek EVO3 Sequel 2m (C13) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: