Czy można pogodzić wysoką jakość dźwięku z nowoczesnymi funkcjami sieciowymi? Oczywiście, że tak - jest na to kilka świetnych sposobów.

NODE 2i

odtwarzacz strumieniowy

NODE 2i to wysokiej jakości odtwarzacz strumieniowy, który dzięki szerokiej gamie gniazd podłączysz do dowolnego systemu stereo. Korzystaj z wbudowanych serwisów Spotify i Tidal lub wysyłaj do Node2i muzykę poprzez AirPlay 2, Wi-Fi lub Bluetooth. Odtwarzaj muzykę z Twojej cyfrowej biblioteki muzycznej i słuchaj radia internetowego. Ciesz się wysoką jakością plików high-res i MQA.

Yamaha A-S1100 + Bluesound NODE 2i + PSB Imagine X2T

wzmacniacz zintegrowany / odtwarzacz sieciowy / wolnostojące kolumny głośnikowe

MDC BluOS 2i

moduł sieciowy

MDC BluOS 2i to moduł sieciowy stworzony dla wysokiej jakości wzmacniaczy marki NAD. Dzięki dodaniu go do urządzenia z łatwością wzbogacisz wzmacniacz NAD o pełen zestaw funkcji sieciowych, w tym serwisy muzyczne w chmurze (m.in. Tidal, Spotify, Deezer), radio internetowe, pliki hi-res audio z domowej sieci oraz muzykę z pamięci USB.

NAD C 368 + Vienna Acoustics Haydn Jubilee

wzmacniacz zintegrowany z modułem MDC BluOS 2i / podstawkowe kolumny głośnikowe

MusicCast WXC-50

odtwarzacz strumieniowy

WXC-50 to odtwarzacz strumieniowy pracujący w systemie multiroom MusicCast firmy Yamaha. Podłącz go do dowolnego sprzętu audio i zyskaj dostęp do serwisów Tidal, Spotify i radia internetowego. Odtwarzaj pliki wysokiej rozdzielczości zgromadzone na Twoim komputerze lub serwerze NAS lub wysyłaj muzykę z telefonu przez Wi-Fi, AirPlay lub Bluetooth.

Rotel A12 + Yamaha MusicCast WXC50 + Mission QX-3

wzmacniacz zintegrowany / odtwarzacz sieciowy / wolnostojące kolumny głośnikowe

MusicCast NP-S303

odtwarzacz strumieniowy

NP-S303 to streamer zamknięty w stylowej obudowie, korespondującej z designem klasycznych wzmacniaczy zintegrowanych Yamaha. Po podłączeniu go do wzmacniacza zyskasz dostęp do Spotify, Tidal, radia internetowego i systemu multiroom MusicCast. Możesz też bezprzewodowo wysyłać muzykę z domowego serwera lub urządzeń mobilnych (Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth).

Yamaha A-S701 + Yamaha MusicCast NP-S303 + Elac Debut 2.0 F5.2

wzmacniacz zintegrowany / odtwarzacz sieciowy / wolnostojące kolumny głośnikowe

MusicCast WXAD-10

odtwarzacz sieciowy

WXAD-10 to kompaktowych rozmiarów odtwarzacz sieciowy, który z łatwością podłączysz do każdego sprzętu audio. Słuchaj muzyki z plików, korzystaj z radia internetowego czy serwisów typu Spotify i Tidal. Wyślij muzykę ze swojego smartfona przez Wi-Fi, Bluetooth lub AirPlay.

NAD C 356BEE + Yamaha MusicCast WXAD-10 + Bowers & Wilkins 606 S2

wzmacniacz zintegrowany / odtwarzacz sieciowy / podstawkowe kolumny głośnikowe

ConX

odtwarzacz sieciowy

ConX to najprostszy sposób na dodanie funkcji sieciowych do Twojego sprzętu audio. Z łatwością ukryjesz go za urządzeniem audio wyposażając je jednocześnie w dostęp do Spotify, Tidal oraz możliwość bezprzewodowego odtwarzania plików z Twojej cyfrowej biblioteki muzycznej.

Rotel A10 + Tivoli Conx + PSB Alpha P5

wzmacniacz zintegrowany / adapter sieciowy / podstawkowe kolumny głośnikowe

Phantom

sieciowy głośnik bezprzewodowy

Phantom zastępuje wszystkie istniejące systemy - głośnik bezprzewodowy, zestaw stereo, kolumny głośnikowe, wzmacniacz i odtwarzacz sieciowy. Unikalny design, ogromna moc i niezwykła precyzja brzmienia sprawiają, że nie ma drugiego takiego urządzenia. 108 patentów, 1200 W mocy, serwisy muzyczne, łączność bezprzewodowa – wszystko w jednym urządzeniu.

Röst

wzmacniacz zintegrowany

Röst oznacza „głos” i jest prawdziwym „głosem Hegla”. Ta norweska marka jest znana z produkcji najwyższej klasy urządzeń. Röst, łącząc w sobie doskonały wzmacniacz zintegrowany z odtwarzaczem sieciowym i przetwornikiem cyfrowo-analogowym, daje Ci pełnię nowoczesnych możliwości i prawdziwą jakość hi-fi.

Hegel Röst + Elac FS247.3

wzmacniacz zintegrowany / wolnostojące kolumny głośnikowe

M10

wzmacniacz z odtwarzaczem sieciowym

Wysokiej klasy wzmacniacz M10 z odtwarzaczem sieciowym BluOS to wszechstronny system audio all-in-one. M10 to szybki i łatwy dostęp do niezmierzonych zasobów najwyższej jakości nagrań zgromadzonych w sieci internetowej lub Twojej domowej cyfrowej bibliotece. Odtwarzaj muzykę w jakości hi-res, w tym także w standardzie MQA. Możesz także podłączyć swój TV poprzez HDMI!

NAD M10 + Bowers & Wilkins 706 S2

sieciowy wzmacniacz zintegrowany BluOS / podstawkowe kolumny głośnikowe

Evolution CS 5.2

amplituner z odtwarzaczem sieciowym CD

CS 5.2 jest wysokiej klasy, nowoczesnym urządzeniem typu all-in-one, które w jednej obudowie łączy amplituner z odtwarzaczem CD i odtwarzaczem strumieniowym. Ponad 330 W na kanał i ogromna różnorodność połączeń i funkcji sprawia, że CS 5.2 jest wybitnym urządzeniem klasy high-end.

AVM Evolution CS 5.2 + Vienna Acoustics Mozart Grand SE

amplituner z odtwarzaczem sieciowym CD / wolnostojące kolumny głośnikowe

Peachtree Audio nova150 + Bluesound NODE 2i

wzmacniacz zintegrowany z DAC / odtwarzacz strumieniowy

Nasze wyjątkowe zestawy pozwolą Ci cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i milionami nagrań z serwisów muzycznych!