Marka: ClearAudio

Unify Carbon 12"

As low as 11 385 zł Regular Price 11 768 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11768 zł
  • Waga kg: 0.770
  • Inne: Zakres wyważenia wkładki: 2,5 do 17 g; Przewieszenie (overhang): 12,5 mm; Długość całkowita: 390 mm; Długość efektywna: 316,5 mm; Kąt prowadzenia ramienia: 17,89°; Materiały: aluminium, stal nierdzewna, carbon

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 569 zł

Sprawdź szczegóły

Ramię gramofonowe Clearaudio Unify

Ramię Unify to topowa konstrukcja wśród ramion radialnych typu unipivot. Ma szafirowe łożysko i końcówkę z hartowanej stali. Ramię dostępne jest w aż 6 wariantach różniących się kolorystyką (wersja czarna lub srebrna) oraz długością. Do wyboru są modele 9-, 12- lub 14-calowe.

Ramię gramofonowe Clearaudio Unify

Odpowiednio dobrane materiały

Podstawę ramienia stanowi element wykonany ze stali nierdzewnej, ramię wykonano z włókna węglowego. Część modelu Unify jest też aluminiowa. Taka mieszanka materiałów gwarantuje działanie wolne od rezonansów, co skutkuje pełnym, żywym i szczegółowym dźwiękiem.

Lekka, ale solidna wkładka

Ramię waży ok. 770 g (łącznie z przeciwwagą). Skuteczna redukcja masy zapewnia, że tarcie w łożysku jednopunktowym jest bliskie zeru. Co więcej, pionowy i poziomy kąt śledzenia są regulowane oddzielnie. Doskonałymi „partnerkami” dla ramienia Verify są wkładki o masie od 2,5 do 17 g.

Ramię gramofonowe Clearaudio Unify

Okablowanie Sixstream Plus

Okablowanie ramienia Sixstream Plus w wypadku modelu Unify zapewnia nieprzerwaną ścieżkę sygnału (płynie on nieprzerwanie od wkładki do przedwzmacniacza gramofonowego). To i inne zaawansowane rozwiązania zastosowane w ramieniu Unify sprawiają, że każdy zapalony audiofil nie może przejść obojętnie obok tego modelu firmy Clearaudio.

Specyfikacja ClearAudio Unify Carbon 12"

Waga kg0.770
InneZakres wyważenia wkładki: 2,5 do 17 g; Przewieszenie (overhang): 12,5 mm; Długość całkowita: 390 mm; Długość efektywna: 316,5 mm; Kąt prowadzenia ramienia: 17,89°; Materiały: aluminium, stal nierdzewna, carbon

Opinie o ClearAudio Unify Carbon 12"

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: