Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Pro-Ject Phono Box

Kiedy wiele współczesnych zestawów audio nie posiada wbudowanych przedwzmacniaczy gramofonowych, Phono Box stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się klimatem analogowego brzmienia gramofonu.

Phono Box obsługuje zarówno wkładki MM jak i MC. Zastosowanie technologii SMD i skrócenie ścieżki sygnałowej przełożyło się na klarowne i bogate brzmienie. Mocną stroną urządzenia są również pozłacane złącza RCA, które sprzyjają czystemu dźwiękowi.

Przedwzmacniacz można w prosty sposób sparować ze wzmacniaczem, wykorzystując do tego celu wejście liniowe (np. AUX). Phono Box to również niewielkie rozmiary i minimalistyczny design, który równie dobrze wypada w towarzystwie gramofonu, jak i wzmacniacza.

Sekcja przedwzmacniacza
Zniekształcenia THD MM 0,01% / MC 0,05%
Wejścia / wyjścia
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) 20mA DC
Pobór mocy (standby) < 1 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 103 x 36 x 103
Waga kg 0.540
  • Jaki przedwzmacniacz gramofonowy wybrać?

    Czarna płyta wraca do gry. Widać to po rosnących statystykach sprzedaży nagrań utrwalonych na tym nośniku. W samym 2015 roku obrót płytami winylowymi przekroczył 416 milionów dolarów. I chociaż pół miliarda to wciąż niewielki kawałek muzycznego tortu – w porównaniu ze sprzedażą formatów cyfrowych, nikt dziś nie ma wątpliwości, że po latach zapomnienia, winyl wraca do łask.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław