Okki Nokki

RCM II Myjka do płyt gramofonowych

Marka
Okki Nokki
Kategoria
Gramofony
1 899
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Gramofon RCM Myjka do płyt gramofonowych Okki Nokki

Okki Nokki RCM to obowiązkowe urządzenie w domu każdego miłośnika płyt winylowych. Ta niewielka, prosta w obsłudze myjka do płyt, pozwala szybko i skutecznie wyczyścić z kurzu i zabrudzeń całą kolekcję analogowych nagrań. Odświeżone płyty są gotowe do odsłuchu natychmiast po zakończeniu czyszczenia.

Zmiana w brzmieniu jest zauważalna od pierwszych taktów zapisanej ścieżki muzycznej, charakteryzując się lekkością i znaczną poprawą dynamiki całego nagrania.

RCM jest bezpieczny w użytkowaniu, co zawdzięcza specjalnej funkcji, która chroni przed przedostawaniem się płynu czyszczącego do pompy odsysającej. Za napęd odpowiada cichobieżny silnik, pozwalający na wielogodzinne użytkowanie urządzenia.

Okki Nokki RCM dostarczany jest z płynem do czyszczenia płyt gramofonowych oraz szczoteczką z naturalnym włosiem. Do urządzenia dołączone jest ramię ssące przeznaczone dla płyt 12-calowych. Talerz, na którym spoczywa płyta, obraca się w obu kierunkach (w przód i w tył), co pozwala „wyszorować” czyszczony winyl.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław