Marka: ClearAudio

DOUBLE MATRIX PROFESSIONAL SONIC

Special Price 22 479 zł Regular Price 23 239 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23239 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1124 zł

Sprawdź szczegóły

Myjka do płyt gramofonowych Clearaudio Double Matrix Professional Sonic

Czyszczenie płyt winylowych pozwala utrzymać wysoką jakość dźwięku. Clearaudio Double Matrix Professional Sonic to unikatowa myjka do płyt, która umożliwia dokładne czyszczenie winyli za pomocą fali dźwiękowej. Cały proces przebiega niemal bezgłośnie. Urządzenie doskonale radzi sobie z usuwaniem elektryczności statycznej z winylowych krążków.

Clearaudio Double Matrix Professional Sonic

Profesjonalna myjka soniczna

Zespół badawczo-rozwojowy Clearaudio sukcesywnie dążył do stworzenia doskonałego narzędzia, które pozwoli zachować winylowe krążki w doskonałym stanie. Efektem tego dążenia jest Double Matrix Professional Sonic – profesjonalna myjka soniczna z podwójną matrycą.

Clearaudio Double Matrix Professional Sonic

Wysokiej klasy konstrukcja

Głowica czyszcząca urządzenia automatycznie dostosowuje się do płyt o różnych średnicach i grubościach. Obsługę myjki ułatwiają proste do wymiany paski czyszczące z mikrofibry oraz diody LED wskazujące poziom płynu do czyszczenia, który znajduje się w wewnętrznym zbiorniku. Ryzyko uszkodzenia zmniejsza zabezpieczenie przed przegrzaniem turbiny ssącej. Samo urządzenie wykonane jest w wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów i przystosowane jest do ciągłej pracy, dzięki czemu użytkownicy mogą czyścić kompletne kolekcje płyt.

Clearaudio Double Matrix Professional Sonic

Komfort użytkowania

Umieszczona w myjce płyta może obracać się w lewą i w prawą stronę, a sam proces czyszczenia pozwala zadbać o obie strony winylowego krążka. Stworzona przez Clearaudio konstrukcja jest bardzo łatwa w użytkowaniu i pracuje automatycznie – wystarczy nacisnąć jeden przycisk – a opcjonalnie każdym krokiem czyszczenia można sterować ręcznie. Automatyka obejmuje również samą aplikację płynu czyszczącego. Źródłem napędu myjki jest silnik próżniowy z czujnikiem przegrzania.  Funkcjonalność urządzenia zwiększają zintegrowane szczotki antystatyczne do rozładowania statycznego ładunku.

Clearaudio Double Matrix Professional Sonic

Specyfikacja ClearAudio DOUBLE MATRIX PROFESSIONAL SONIC

Opinie o ClearAudio DOUBLE MATRIX PROFESSIONAL SONIC

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: