Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

System audio z bluetooth, odtwarzaczem CD i gramofonem TEAC MC-D800

Jeden system, nieograniczone możliwości. TEAC MC-D800 to jedyny w swoim rodzaju system audio, który zapewnia dostęp do niemal wszystkich wykorzystywanych obecnie źródeł dźwięku. Urządzenie pozwala odtwarzać analogowe nagrania z płyt gramofonowych i radia FM/AM, a także cyfrową muzykę z płyt CD i najnowszych źródeł, takich jak smartfony i tablety, a jego funkcjonalność zwiększa obsługa łączności bezprzewodowej Bluetooth. Całkowitą autonomię modelowi MC-D800 zapewniają rozstawiane podstawkowe kolumny głośnikowe.

W dobie przenośnej muzyki, zapisanej m.in. w smartfonach, tabletach i laptopach, na szczególną uwagę zasługuje łączność Bluetooth. Dzięki niej MC-D800 pozwala odtwarzać nagrania bez konieczności podłączania kabli. Obsługa NFC jeszcze bardziej upraszcza proces nawiązywania połączenia pomiędzy źródłem dźwięku, kompatybilnym z NFC, i systemem audio. Wystarczy umieścić, np. smartfon, na górnej powierzchni MC-D800, aby obydwa urządzenia zostały sparowane, bez konieczności wpisywania jakichkolwiek kodów. Jeżeli smartfon lub tablet nie obsługuje NFC, można skorzystać z konwencjonalnego procesu parowania.


Fanów analogowego brzmienia ucieszy obecność gramofonu. Moduł zastosowany w MC-D800 obsługuje trzy prędkości – 33, 45 i 78 obr./min. Za odczyt sygnału odpowiada szafirowa igła, opracowana z myślą o współpracy z płytami LP/EP, którą można wymienić na diamentową igłę (SPL-102), przeznaczoną dla płyt SP. Obsługę gramofonu ułatwia funkcja auto-return. Melomani posiadający kolekcję płyt CD skorzystają z pewnością z odtwarzacza CD. Moduł obsługuje płyty CD (CD-DA) oraz pliki MP3/WMA. Te ostatnie można odczytywać także za pośrednictwem wbudowanego w MC-D800 portu USB i podłączonej do niego pamięci USB. Gniazdo USB zabezpieczone jest gumową zatyczką, chroniącą przed zbieraniem się kurzu.

Wszechstronność systemu muzycznego TEAC MD-D800 dopełnia wbudowany tuner FM/AM. Wybór ulubionych stacji radiowych ułatwia wbudowana pamięć, pozwalająca zapisać do 20 częstotliwości dla każdego z zakresów. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wielofunkcyjnych wyświetlacz z zegarem cyfrowym. Wyświetlacz można przyciemnić, a zegar umożliwia skorzystanie z funkcji budzika, który w zaprogramowanym czasie włączy wybrane przez użytkownika źródło, np. CD, USB, FM. 

Sekcja odtwarzacza
Odtwarzane formaty płyt CD, CD-R/RW (MP3; WMA)
Odtwarzane formaty plików MP3, WMA
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe USB
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Nie
Bezprzewodowy streaming Bluetooth
Serwisy strumieniujące Nie
FLAC, WAV 192/24 Nie
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 400 × 206 × 386
Waga kg 6.6
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]
TEAC - retro - catalog - TEAC - retro - catalog PDF [1.43M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław