Marka: Dual

DT 250

Dual DT 250 jest nowoczesnym gramofonem, który idealnie sprawdzi się u melomanów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad odtwarzaniem płyt winylowych, co pozwala uzyskać wysoki poziom jakości dźwięku. Model ten wyposażony jest w port USB, za pomocą którego odtwarzane nagrania analogowe można przesłać bezpośrednio do komputera, aby zapisać je w postaci praktycznych plików cyfrowych. Niezbędne oprogramowanie, umożliwiające współpracę z komputerami Mac i PC, dostarczane jest wraz z urządzeniem.

Funkcjonalność DT 250 zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Dzięki niemu urządzenie można podłączyć do dowolnego wejścia we wzmacniaczu, a nawet połączyć z aktywnymi głośnikami. Teraz przy wyborze wzmacniacza już nie musisz ograniczać się do modeli wyposażonych w wejście Phono.

Dual DT 250 wyposażony jest w aluminiowy talerz, który za pośrednictwem paska napędzany jest przez silnik prądu stałego. Urządzenie może odtwarzać płyty z prędkościa 33 1/3 i 45 obr./min. Ramię w kształcie litery S konstruktorzy wyposażyli w regulację antyskatingu, a na jego końcu pracuje wkładka AT3600L. Siłę nacisku reguluje się bezpośrednio na urządzeniu.

Specyfikacja Dual DT 250

Bluetoothnie
Stosunek sygnał/szum>50 dB
Pasmo przenoszenia20 Hz – 20 kHz; +1/-3 dB przy 1 kHz
Poziom wyjścia1.5 ~ 3.6 mV przy 1 kHz, 5 cm/s
Wymiary (S x W x G) mm450 x 145 x 350
Waga kg4.4

Opinie o Dual DT 250

4.9
Ocena:
Średnia ocen: 4.9

(8 ocen)

 • 5 7
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

8 opinii

 1. Wilczur

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny, niedrogi gramofon.
 2. Wilczur

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny, niedrogi gramofon.
 3. Wilczur

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny, niedrogi gramofon.
 4. Wilczur

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny, niedrogi gramofon.
 5. Michał21

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetnu, niedrogi gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem i wkładką ATH. Polecam.
 6. Dawid13

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny, niedrogi gramofon.
 7. JZ

  Ocena:
  Ocena: 5
  Fajny gramofon
 8. Wojtek

  Ocena:
  Ocena: 4
  Jest to mój pierwszy gramofon który otrzymałem w prezencie od moich znajomych. Jako laik nie będę opisywał tutaj Bóg wie czego ale poprostu moje odczucia. Jak dla początkującego Dual dt250 jest prosty w obsłudze i łatwy do złożenia, znajdziemy tutaj napęd paskowy. Gramofon jest dość ciężki ale za to stabilny trzyma prawidłowo obroty, w zestawie znajduje się także porywa. Gramofon posiada przedwzmacniacz dzięki czemu łatwo podłączyłem go sobie pod głośnik aktywny yamahy. Dodatkowo gramofon posiada podłącznie do usb ale ja z niego nie korzystam. Dźwiękowo prezentuję się bardzo fajnie nie mam żadnych zarzutów, udany prezent :)

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: