Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

AVM Rotation R 5.3

Rotation R 5.3 jest bardziej zaawansowaną konstrukcją o obsłudze manualnej spośród dwóch gramofonów oferowanych przez AVM.

Najważniejsze cechy:

  • paskowy napęd Elipso Centric,
  • 10-calowe ramię zawieszone na przegubie Cardana,
  • dwie prędkości ( 33 1/3 lub 45 obr./min),
  • akrylowa pokrywa z zestawie.

AVM Rotation R 5.3

Urządzenie wykorzystuje paskowy napęd Elipso Centric i masywną, kompozytową podstawę z płyty HDF o grubości 60 mm i z aluminiowym pokryciem. Aby zapewnić skuteczną izolację od zewnętrznych wibracji gramofon spoczywa na tłumiących drgania nóżkach, które dodatkowo wyposażone są w regulację wysokości.

Gramofon wyposażony jest w 10-calowe ramię AVM wykonane z polerowanego aluminium, zawieszone na przegubie Cardana. Uwagę przykuwa także podświetlany na niebiesko talerz – użytkownik może dwustopniowo regulować jasność podświetlenia lub całkowicie je wyłączyć. Talerz wprawiany jest w ruch przez napęd ze sprężynowym zawieszeniem i może obracać się z jedną z dwóch prędkości: 33 1/3 lub 45 obr./min.

Użytkownik wraz z gramofonem Rotation R 5.3 otrzymuje akrylową pokrywę przeciwpyłową (zdejmowaną) oraz zewnętrzny zasilacz. Urządzenie dostarczane jest bez wkładki, dzięki czemu można zastosować model zgodny z preferencjami właściciela gramofonu.

 

Recenzje:

R 5.3 to spełnienie marzeń. Jakość produkcji nie może być lepsza i piękniejsza, a ramię musi inspirować każdego winylowego fana. Pozostaje tylko kwestia idealnego odbioru. Wszystko jest tu możliwe - R 5.3 nie ustanawia żadnych ograniczeń. Wielka AVM spełniła się realizując to marzenie. ”

Andreas Günther · Audio · 12/2018


Gramofonowy debiut AVM od razu ustanawia wzorzec. I to nie tylko ze względu na niebieskie światło talerza. R 5.3 jest tak wyszukany, jak inteligentnie zaprojektowany i błyszczący dzięki inteligentnym szczegółowym rozwiązaniom. Rezultatem jest zdecydowanie rozwinięty, dojrzały i pod każdym względem wysokiej klasy dźwięk. Gratulacje! ”

Matthias Böde · Stereo · 11/2018


„R 5.3, AVM - wizualnie marzenie i pod względem dźwiękowym absolutnie najwyższy poziom, który sprosta każdemu porównaniu. Wykwintna podstawa napędu i najwyższej klasy ramię oferują doskonałe warunki pracy dla perfekcyjnego odbioru. Doskonały gramofon dla prawdziwych winylowych maniaków, ale także nieskomplikowany napęd dla tych, którzy chcą iść prosto na szczyt.”

Roland Kraft · Stereoplay · 02/2019


Typ ramieniaProste
Stosunek sygnał/szum-72 dB
Prędkość obrotowa33, 45
Waga talerza5 kg
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Wymiary (S x W x G) mm470 x 390 x 175
Waga kg17

Marka: AVM

Rotation R 5.3

Special Price 16 999 zł Regular Price 24 999 zł
  • Typ ramienia: Proste
  • Stosunek sygnał/szum: -72 dB
  • Prędkość obrotowa: 33, 45
  • Waga talerza: 5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

AVM Rotation R 5.3 jest bardziej zaawansowaną konstrukcją spośród dwóch gramofonów oferowanych przez AVM.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: