AT-LP60BT + LS-M100

Kategoria
Gramofony
Ocena
AT-LP60BT
LS-M100
1 299
komplet
1 598 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Automatyczny gramofon Audio-Technica AT-LP60BT

Audio-Technica AT-LP60BT to niezwykle funkcjonalna konstrukcja, która ułatwia słuchanie analogowych nagrań. Dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi wystarczy podłączyć do AT-LP60BT parę kolumn głośnikowych, aby móc rozpocząć słuchanie swoich ulubionych nagrań. Ponadto model ten zapewnia wygodą bezprzewodowego odtwarzania nagrań. Wbudowany Bluetooth umożliwia przesyłanie muzyki wprost do urządzeń obsługujących tę technologię, np. bezprzewodowych słuchawek i aktywnych głośników, a także amplitunerów. 

Automatyczny gramofon AT-LP60BT wykorzystuje ceniony i sprawdzony napęd paskowy. Urządzenie może pracować z dwoma prędkościami: 33 1/3 oraz 45 obr./min. Wysoką jakość dźwięku zapewnia seryjnie montowana wkładka Audio-Technica Dual MM z wymienną igłą diamentową. Korzyści brzmieniowe przynosi również odlewany z aluminium talerz, który wyróżnia się właściwościami antyrezonansowymi.

Obecność technologii Bluetooth przynosi również funkcjonalne korzyści. Gramofon można ustawić w dogodnym miejscu, nawet z dala od pozostałych komponentów systemu audio. Urządzenie równie dobrze sprawdzi się w salonie, w biurze, jak i w sypialni, nadając przestrzeni ciepły charakter. Niezależnie od miejsca ustawienia, ochronę przed kurzem zapewnia standardowo dołączana przezroczysta pokrywa. Dopasowania gramofonu do wystroju pomieszczenia ułatwiają dwie wersje kolorystyczne – AT-LP60BT dostępny jest w kolorze czarnym i białym. 

 

TEAC LS-M100

Kolumny aktywne Teac LS-M100 są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie rozmiar jest kluczowy. Dopracowana konstrukcja głośników i doskonale brzmiący wzmacniacz o mocy 14W na kanał zapewnią zaskakujące brzmienie tego małego zestawu. 

TEAC LS-M100

Najważniejsze cechy:

  • Dwudrożne kolumny aktywne
  • 3” głośnik średnio-niskotonowy
  • 0,5” głośnik wysokotonowy
  • Wzmacniacz o mocy 14W na kanał
  • Obudowa typu bas-refleks

Kolumny aktywne LS-M100 łączą niewielki rozmiar obudów i duży, studyjny dźwięk jakiego oczekujemy z większych konstrukcji. Jest to zasługa dopracowanych przetworników, wyprodukowanych specjalnie dla Teac. Obudowa typu bas-refleks pozwala na rozciągnięcie charakterystyki przetwarzania w dół. W aktywną kolumnę wbudowano dwukanałowy wzmacniacz o mocy 14W. Jest to wystarczający zapas mocy do słuchania muzyki w biurze, kuchni, lub sypialni. Na tylnym panelu kolumny znajduje się pokrętło regulacji głośności.

Najlepszym miejscem dla tych kolumn będzie biurko, lub niewielka półka. Do podłączenia sygnału audio służą dwa wejścia: jack 3,5mm i RCA. Jedna z kolumn zawiera w sobie całą elektronikę, podczas gdy druga jest w pełni pasywna. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne do pracy akcesoria.

AT-LP60BT
Sekcja ramienia
Typ ramienia Nie
Typ wkładki Dual Magnet
Stosunek sygnał/szum >50 dB (DIN-B)
Odczyt płyty Automatyczny
Poziom wyjścia Pre-amp “PHONO” - 2.5 mV nominal at 1 kHz, 5 cm/sec / Pre-amp “LINE” - 150 mV nominal at 1 kHz, 5 cm/sec
Sekcja napędu
Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
Przeniesienie napędu Pasek
Inne
Wyjście USB Nie
Wbudowany przedwzmacniacz Tak
Pokrywa w komplecie Tak
Zasilanie
Pobór mocy (max) 3
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 360 x 97,5 x 356
Waga kg 2.98
LS-M100
Konstrukcja
System 2-drożny
Obudowa Bass-reflex
Dane techniczne
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 76.2mm
Przetwornik wysokotonowy 12.7mm
Pasmo przenoszenia 80Hz - 22kHz
Impedancja Nie
Częstotliwość podziału 8kHz
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 110 x 170 x 138
Waga kg Kolumna aktywna (lewa) 1.1 kg / Kolumna pasywna (prawa) 1.0 kg
Wersje wykończenia Czarny
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 ENG - PDF [2.39M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych 2017 ENG - W zależności od swoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych użytkownik może wybrać wkładkę gramofonową MM lub MC wyposażoną w igłę ze szlifem stożkowym, eliptycznym, liniowym, Shibata lub MicroLine. W katalogu możemy zapoznać się poszczególnymi modelami z szerokiego portfolio tego japońskiego producenta. PDF [5.52M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 PL - PDF [2.68M]
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]
Audio-Technica katalog wkładek gramofonowych 2015 ENG - PDF [18.03M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław