Marka: Linn

Karousel

4 899 zł
/ komplet

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 245 zł

Sprawdź szczegóły

 

Linn Karousel

Karousel, nowe precyzyjnie zaprojektowane łożysko jednopunktowe Linna, oferuje płynniejszy obrót i większą stabilność dla jeszcze lepszego dźwięku z Twojego Sondek LP12.

To innowacyjne nowe spojrzenie na oryginalną konstrukcję łożyska było możliwe dzięki postępowi technologicznemu w dziedzinie inżynierii materiałowej, możliwości obróbki skrawaniem i wiedzy mechanicznej zdobytej podczas prawie pół wieku projektowania i produkcji najlepszego na świecie gramofonu.

Istotny związek między talerzem, wrzecionem, łożyskiem i obudową jest teraz najsilniejszy, jaki kiedykolwiek udało się osiągnąć szkockiemu producentowi legendarnych gramofonów. Mocne dokręcenie nakrętki zabezpieczającej na obudowie ze stali nierdzewnej zwiększa sztywność w punkcie krytycznym, w którym łączą się łożysko i podstawa.

Ulepszenia podstawy łożyska obejmują mocniejszą obudowę podkładki oporowej, a w połączeniu z mniejszą, sztywniejszą formą poprawia krytyczny obszar, który wspiera obrót i masę talerza, co oznacza, że odtwarzanie płyty jest dokładniejsze i bardziej szczegółowe niż kiedykolwiek wcześniej.

Najważniejsze cechy Linn Karousel:

  • Diamentowa powłoka węglowa dla zminimalizowania tarcia
  • Innowacyjna konstrukcja łożyska ze stali nierdzewnej dla poprawy sztywności i stabilności
  • Pasuje do dowolnego modelu Linn LP12

Zestaw zawiera: łożysko Karousel, talerz wewnętrzny i wrzeciono, 3 x sprężyny, 3 x duże przelotki, 3 x małe przelotki, 3 x podkładki, 3 nakrętki zabezpieczające, przewód uziemiający.

Linn Karousel

Skontaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi Video & Design, aby poznać szczegóły oferty promocyjnej na Upgrade Karousel LP12.


Zaciekawiła Cię marka Linn? Dowiedz się więcej na jej temat z naszego artykułu: 


Specyfikacja Linn Karousel

Opinie o Linn Karousel

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: