Wkładka gramofonowa MC Audio-Technica AT-MONO3/LP

Wkładka stworzona, by zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników płyt mono. Konstrukcja MC generuje sygnał ruchami horyzontalnymi, jednak w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzenia płyty, AT-MONO3/LP wzbogacono o możliwość wertykalnego ruchu.

AT-MONO3/LP to również precyzyjnie skomponowany układ oraz wysokie standardy produkcji komponentów – w tym aluminiowej cewki o konstrukcji straight pipe oraz niewielkiej masie. Zabieg ten przekłada się na wysoką precyzję w odtwarzaniu ścieżki i bogactwo tonalne uzyskanego brzmienia.

Konstrukcja PCOCC pozwala uzyskać wysoką przejrzystość sygnału i… zwiększa efektywność pracy układu, który dostarczy nam równie bogatego brzmienia przez nawet 500 godzin odsłuchu.

Wysublimowany mechanizm zamknięto w niezwykle wytrzymałej i stabilnej obudowie ze stopu aluminium, której poszczególne elementy zespolono syntetycznym spoiwem – zabieg ten pozwala wyeliminować jakiekolwiek ryzyko wpływu obudowy na jakość brzmienia.

Specyfikacja Audio-Technica AT-MONO3/LP

Typ wkładkiMC
Pasmo przenoszenia20-20 000 Hz
Pionowy kąt śledzenia23°
Znamionowa impedancja obciążenia400 - 47,000 Ω
Induktancja cewki190 µH (1kHz)
Napięcie wyjściowe1.2 mV (at 1 kHz, 5.0 cm/sec)
Szlif igłysferyczny
WspornikRurka aluminiowa
Mocowanie½”
Wymiary (S x W x G) mm26.5 x 16 x 16.6
Waga kg0.0068

Opinie o Audio-Technica AT-MONO3/LP

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: