Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Audio-Technica AT-LH11H

Audio-Technica już od ponad 50 lat wyznacza najwyższe standardy w branży audio, nieustannie podnosząc poprzeczkę swoimi innowacyjnymi konstrukcjami.

Audio-Technica AT-LH11H

Produkty japońskiego producenta cieszą się uznaniem wśród melomanów i kojarzą się z doskonałymi walorami akustycznymi, połączonymi z najwyższą jakością wykonania i nowoczesnym eleganckim wzornictwem. Wśród nich znajdziemy m.in. główki gramofonowe, jak np. niezwykle lekka (11 g) główka AT-LH11H, która wykorzystuje aluminium z twardym anodyzowanym wykończeniem. Projektanci opracowali model ten tak, aby minimalizował wibracje, pomagając w ten sposób uzyskać wysokiej klasy dźwięk.

Audio-Technica AT-LH11H

W celu zapewnienia lepszej transmisji dźwięku AT-LH11H wyposażona została w przewody z miedzi beztlenowej. Regulowany cylinder odpowiada za dokładne ustawienie azymutu i przewieszenia. Ponadto zastosowanie niegwintowanych otworów ułatwia montaż wkładek z gwintowanymi otworami z obudowie, np. wkładek z serii AT-OC9X i AT-ART9X.

Marka: Audio-Technica

AT-LH11H

499 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 25 zł

Sprawdź szczegóły

ATH-LH11H niezwykle lekka (11 g) główka AT-LH11H, która wykorzystuje aluminium z twardym anodyzowanym wykończeniem. Projektanci opracowali model ten tak, aby minimalizował wibracje, pomagając w ten sposób uzyskać wysokiej klasy dźwięk.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: