Podstawka głośnikowa Nexus 10i Atacama

Wykonana z grubej, solidnej stali, wykorzystująca odporne na rezonanse mocowania poszczególnych elementów ją budujących - seria Nexus "i" łączy wysoką jakość wykonania z przystępną ceną.

Zdobywca wielu nagród, seria Nexus została rozszerzona o kolejne, praktyczne funkcje jak kanał kablowy umieszczony w jednej z tub czy standardowo dołączane żelowe podkładki pod podstawki, polepszające charakterystykę akustyczną. Wszystkie modele ulepszonej serii Nexus "i" mają także identyczną 4mm górną i dolną płytkę oraz kolce. Jako opcja dostępna jest cieńsza, 3 mm górna płytka w wersji mini o wymiarach 130x200 oraz 130x130 mm (szer x gł).

W ofercie dostępnych jest 7 różnych modeli o odmiennych wysokościach. Każdy z nich posiada identyczną górną i dolną płytę oraz kolce antywibracyjne. Opcjonalnie, podstawki można wyposażyć w kolce lub podkładki żelowe na górną płytę, jak również obciążyć ją wypełniaczem Atabites.

Pobierz katalog Atacama

 

nexus-zblizenie.jpg

 

nexus-schemat.jpg

Specyfikacja Atacama Nexus 10i

Opinie o Atacama Nexus 10i

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Dawid

  Ocena:
  Ocena: 5
  Dobre podstawki to podstawa ;) te są jednak najlepsze!
 2. Michałek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Podstawki mają idealny design, świetnie wpisują się w kolorystykę mojego pomieszczenia. Nie wyglądają topornie, co jest częstą wadą podstawek głośnikowych, tylko są smukłe i budują wrażenie nowoczesności. Co więcej po przestawieniu moich monitorów z szafki na której stały na te podstawki nie tylko poprawiły się wrażenia wizualne, ale i dźwięk też jest jakby przyjemniejszy ;)
 3. Jacek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zakupiłem te podstawki w zestawie z głośnikami firmy B&W 606 i muszę przyznać że spełniają swoją rolę świetnie. Kolumna się trzyma podstawki bardzo stabilnie, wibracje rozchodzą się symetrycznie co jest odczuwalne w brzmieniu a sama podstawka ma wygląd miły dla oka. Szczerze polecam, szczególnie przy zakupie dobrej jakości monitorów, moja ocena to zdecydowane 5/5.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: