Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Vienna Acoustics wprowadza na rynek kolejną, inspirowaną twórczością Gustawa Klimta kolekcję kolumn głośnikowych. Pasja, umiejętności, innowacyjność i harmonia w twórczości Klimta obecne są w każdym jego dziele. Na tych też fundamentach powstała seria kolumn Klimt.


The Music to obok The Kiss oraz The Poetry największe kolumny głośnikowe z tej serii. Wykorzystują one opatentowaną technologię płaskiej membrany (Flat-Spider-Cone). Ten nowy głośnik jest w stanie reprodukować dźwięk obejmujący siedem oktaw ludzkiego głosu oraz wykraczający poza to pasmo. Dzięki temu, dźwięk jest spójny i wolny od wszelkich wirtualnych i mechanicznych interferencji. Umożliwia idealne odwzorowanie dźwięku, w prawdziwie audiofilskim stylu. Napędzane magnesem neodymowym głośniki posiadają wyjątkowo lekką membranę. W paśmie superwysokotonowym zestaw obsługiwany jest przez półcalową kopułkę Murata, co przesuwa pasmo przenoszenie całego zestawu daleko poza 20 kHz.

Konstrukcja
System Nie
Dane techniczne
Impedancja Nie
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław