Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Kolumny Nautilus od Bowers & Wilkins obecnie uznawane są za klasyczny wystrój wnętrz Jest to nie tylko oryginalny sztandarowy produkt, ale również ucieleśnienie innowacji technologicznych, do którego wszyscy inni producenci dążą. Nautilus to wynik przełomowych, pięcioletnich badań i rozwoju, w celu osiągnięcia doskonałych głośników.


Dźwięk, jaki generują kolumny Nautilus, różni się od brzmienia zwykłych kolumn głośnikowych w stopniu tak znaczącym, jak różnią się one od nich swoim wyglądem. Ich kształt i brzmienie są efektem połączenia prostych i spiralnych zwężających się tub wypełnionych materiałami tłumiącymi, które pochłaniają niepożądane fale dźwiękowe powstające z tyłu każdego głośnika. Dzięki temu dźwięk docierający do słuchacza jest czysty, jak nigdy dotąd.

 

Konstrukcja
System 4-drożny
Obudowa Zamknięta
Dane techniczne
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 300 mm,aluminiowa membrana
Przetwornik średniotonowy 100 mm (aluminium/polimer),50 mm (aluminium)
Przetwornik wysokotonowy 25 mm,aluminiowa kopułka Nautilus
Pasmo przenoszenia 10 Hz - 25.000
Impedancja Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 1210 x 1105
Waga kg 44,5 kg + 42,0
Wersje wykończenia Czarny połysk
Materiał wykończenia Lakier

Nautilus

Dzięki zwężającej się tubie, w której umieszczony jest głośnik wysokot...

Dzięki zwężającej się tubie, w której umieszczony jest głośnik wysokotonowy, redukowane są niepożądane odbicia dźwięku, wytwarzane przez tylną część membrany. Nadmiarowe fale dźwiękowe, powstające przy okazji pracy membrany, pochłaniane są przez akustyczną czarną dziurę, stworzoną przez zwężający się kształt tuby. W efekcie, tony niskie są wolne od rezonansów i brzmią znacznie klarowniej i precyzyjniej.

Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Press info
Bowers & Wilkins - Pół wieku i cała epoka - reportaż "Audio" - Jubileusze są doskonałymi okazjami, które wykorzystuje każda profesjonalnie prowadzona firma, aby o sobie przypomnieć, i to poza ramami jakiegokolwiek testu, porównania, ograniczenia do konkretnego produktu. PDF [964.15K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław