Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kolumny podstawkoweProAc Response DB1

Kolumny głośnikowe ProAc Response DB1 sprawiają, że zwracasz uwagę przede wszystkim na doskonałą jakość brzmienia. Te niewielkie podstawkowe konstrukcje z obudowami typu bas refleks idealnie wtapiają się w wystrój pokoju odsłuchowego, uatrakcyjniając go od strony wizualnej. Dzięki temu Response DB1 stają się idealnym wyborem dla melomanów, którzy cenią naturalny, wierny dźwięk, ale nie chcą, aby kolumny głośnikowe wizualnie dominowały w pomieszczeniu.

Mimo niewielkich rozmiarów kolumn Response DB1 projektanci zadbali o to, aby zapewniały one dźwięk zarezerwowany dla znacznie większych kolumn wolnostojących. To m.in. zasługa zastosowania nowego przetwornika średnio-niskotonowego, który gwarantuje niezwykle sprężysty, mocny i rozciągnięty w szerokim zakresie bas, schodzący do 35 Hz (+/-3 dB). Głośnik idealnie współpracuje z wysokiej jakości obudową wykonaną z płyty MDF o wysokiej gęstości. Dzięki zastosowaniu płyty o zróżnicowanej grubości i dodatkowej warstwy tłumiącej z masy bitumicznej projektanci zapewnili całości niezwykłą sztywność, która pozwala do minimum ograniczyć ryzyko powstawania szkodliwego rezonansu. Za odtwarzanie zakresu wysokotonowego odpowiada 25-milimetrowa kopułka jedwabna.

Kolumny ProAc Response DB1 dostępne są w siedmiu wersjach wykończeniowych: czarny, biały, mahoń, wiśnia, klon, heban, różany. 

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy12,7
Przetwornik wysokotonowy2,5
Pasmo przenoszenia35Hz – 30kHz
Wymiary (S x W x G) mm182 x 320 x 280
Waga kg8.8

Inne

Marka: ProAc

Response DB1

6 999 zł
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 100 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 12,7

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: