Peachtree Audio przedstawia kolumny głośnikowe DS4.5, jedne z pierwszych komputerowych systemów głośnikowych klasy high-end, które mogą zmienić nudny komputer w fascynującą stację muzyczną. Głównym założeniem konstrukcyjnym podczas projektowania DS4.5 było zapewnienie wysokiej klasy reprodukcji dźwięku, wszystkim użytkownikom komputerów, którzy oczekują wysokiej jakości reprodukcji audio. Zakrzywione linie wykonanych z egzotycznego drewna obudów, sprawiają, że komputerowy system audio nie tylko wygląda bardzo elegancko, ale jest również wzorniczo dopasowany do wzmacniaczy zintegrowanych Peachtree Audio.

 


Dźwięk odtwarzany przez DS4.5 jest dużo większy niż mogłyby to sugerować rozmiary obudów, zaś pole dźwiękowe zostało zoptymalizowane dla bliskiego odsłuchu. Pomimo, że DS4.5 są pierwszymi systemami głośnikowymi do komputerów stworzonymi przez Peachtree Audio, mogą poszczycić się szlachetnym głośnikowym rodowodem. Ich przetworniki, stanowiące serce całej konstrukcji zostały zaprojektowane przez słynnego Michaela Kelly z Aerial Acoustics. 4-calowy głośnik niskotonowy dysponuje długą amplitudą wychyleń i oferuje wręcz ekstremalny bas, jeśli wziąć pod uwagę jego niewielki rozmiar. Przetwornik wysokotonowy to jedwabna kopułka zapewniająca gładkie, muzykalne brzmienie, perfekcyjne dla zapisanej cyfrowo muzyki.

Aby dopełnić system, możesz zastosować jeden ze wzmacniaczy zintegrowanych Peachtree Audio. Są one wyposażone m.in. w port USB, co pozwala na całkowicie cyfrowy transfer plików audio z komputera do znajdującego się na pokładzie wzmacniacza przetwornika C/A. Dzięki temu, Twój komputer może przekształcić się prawdziwy serwer muzyczny klasy high-end. System będzie idealnie pasował np. do sypialni na długie wieczorne spotkania z Twoimi ulubionymi wykonawcami.

Specyfikacja Peachtree Audio DS4.5

Opinie o Peachtree Audio DS4.5

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: