Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Magico - dowiedz się więcej

Magico znane jest z sięgania po najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Nic dziwnego. Centrum dowodzenia firmy na północnym krańcu Doliny Krzemowej zobowiązuje. Wykorzystywane w produkcji głośników najnowsze osiągnięcia konstrukcyjne i surowcowe w prostej linii przekładają się na niepowtarzalne doświadczenie w kontakcie z urządzeniem.

Efekt tych zabiegów to wysoka jakość emocjonującego brzmienia, którą docenia nie tylko środowisko eksperckie, ale przede wszystkim użytkownicy, czego dowodem jest sukces modelu S3 MK II. Głośniki Magico to odpowiedź na potrzeby użytkowników XXI wieku, którą przełożono na design produktu, jak i materiały, z których zostały wykonane.


 

25-milimetrowy przetwornik wysokotonowy głośników wykonano z berylowej membrany pokrytej diamentową powłoką. Zabieg ten zapewnia wysoką czułość i moc oraz szeroką dyspersję. Do stworzenia 150-milimetrowego przetwornika średniotonowego posłużyły wielościenne nanorurki i nanografen XG. Efekt to 20% mniejsza waga i 300% większa sztywność, którą doskonale słychać w czystym, precyzyjnym dźwięku. Z kolei dwa głośniki niskotonowe o średnicy blisko 230 milimetrów, wykonane z kompozytów nanografenu i karbonu, nadają brzmieniu miarowej głębi.

Magico S3 MKII

Magico S3 MK II to również obudowa typu monocoque wykonana z jednolitego kawałka aluminium o grubości 9,5 mm i średnicy 305 mm, oraz panel górny, zbudowany w technologii 3D, które sprawiają, że brzmienie jest praktycznie wolne od rezonansu. Na tym jednak nie koniec. Masywna podstawa osadzona na czterech wspornikach poprawia natomiast zakres dynamiki dźwięku i wydatnie zmniejsza poziom szumu.

Każdy z czterech przetworników Magico S3 MkII został zintegrowany akustycznie z pomocą Elliptical Symmetry Crossover – autorskiego rozwiązania Magico, wykorzystującego najnowocześniejsze komponenty niemieckiej firmy Mundorf. Natomiast użyta w głośnikach zwrotnica maksymalizuje pasmo przenoszenia zachowując jednocześnie liniowość fazy i minimalizując ryzyko wystąpienia zniekształceń intermodulacyjnych.

Magico S3 MK II to również rezultat wielu testów akustycznych, mechanicznych, elektromagnetycznych i termalnych, które pozwoliły zagwarantować idealny performance i wyróżniające właściwości foniczne urządzenia.

Efekt to prawdziwie nowoczesne, emocjonujące brzmienie, które z jednej strony zaskakuje precyzją i czystością, z drugiej barwą i plastycznością.

Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy9” M905G XG Nanographene Cone
Przetwornik średniotonowy6” M390G XG Nanographene Cone
Przetwornik wysokotonowy1" MBD7 Diamond Coated Beryllium Dome
Pasmo przenoszenia24 Hz – 50 KHz
Wymiary (S x W x G) mm300 x 1220 x 300
Waga kg77
Impedancja4 Ohm

Marka: Magico Loudspeakers

Magico S3 Mk II M-Coat

Cena na telefon
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 9” M905G XG Nanographene Cone
  • Przetwornik średniotonowy: 6” M390G XG Nanographene Cone
  • Przetwornik wysokotonowy: 1" MBD7 Diamond Coated Beryllium Dome
  • Pasmo przenoszenia: 24 Hz – 50 KHz

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: