Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Głośniki wolnostojące 800 D3 Bowers & Wilkins

Dźwięk tak naturalny, jak nigdy dotąd – dzięki flagowym kolumnom głośnikowym Bowers & Wilkins 800 D3 będziesz mógł cieszyć się spektakularną jakością i wiernością brzmienia. To najlepsza i najbardziej zaawansowana konstrukcja w historii Bowers & Wilkins, która od chwili swojego debiutu staje się punktem odniesienia w klasie referencyjnych kolumn głośnikowych.

Tak doskonałe efekty to konsekwencja zastosowania całego szeregu innowacyjnych, przełomowych rozwiązań technicznych, gwarantujących najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. Sekcję niskotonową w 800 D3 tworzą dwa 250-milimetrowe przetworniki z membranami Aerofoil. Głośniki wykorzystują jeszcze sztywniejszą niż dotychczas konstrukcję z włókna węglowego, która gwarantuje bardziej tłokowy ruch membrany, przy zachowaniu liniowej charakterystyki częstotliwościowej i niskiego poziomu zniekształceń. W porównaniu z mniej zaawansowanymi kolumnami z serii 800 Diamond, najnowszy model wyróżnia się także przeprojektowanym układem magnetycznym, który umożliwia jeszcze lepszą kontrolę. Większa wydajność to również zasługa udoskonalonej zwrotnicy. 

 


 

Na dolnej obudowie, w której pracują głośniki niskotonowe, spoczywa głowa Turbine. Jej zwieńczeniem jest obudowa mieszcząca przetwornik wysokotonowy z diamentową kopułką. Centralną część głowy zajmuje głośnik średniotonowy z membraną Continuum. Obydwa przetworniki idealnie współpracują ze sobą i wraz z sekcją niskotonową stanowią monolit, zapewniający naturalne, zachwycające brzmienie z potężną i jednocześnie niezwykle zróżnicowaną barwowo basową podstawą.

B&W 803 D3

Wysoka jakość dźwięku to także konsekwencja jeszcze większego usztywnienia obudowy i zastosowania przemyślanych rozwiązań, m.in. zatyczek przeciwpyłowych w przetwornikach niskotonowych, które pozostają odporne na drgania. Wewnętrzną strukturę obudów tworzy system wzmocnień Matrix, gwarantujący najwyższy poziom bierności na wibracje. Wszystko to, w połączeniu z najwyższej klasy przetwornikami, zapewnia niezrównany poziom jakości dźwięku i umożliwia rozkoszowanie się pełnowymiarowym brzmieniem.  

Wyróżnikiem kolumn Bowers & Wilkins 800 D3 jest także podstawa, która gwarantuje niebywałą stabilność. Projektanci wyposażyli ją w innowacyjny rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik może w zależności od własnych preferencji oprzeć całą konstrukcję na rolkach lub kolcach, które tak jak rolki zintegrowane są z podstawą i można je w łatwy sposób opuszczać lub podnosić za pomocą specjalnego kółka zębatego.

Konstrukcja
System 3-drożny
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50W - 1000W
Pasmo przenoszenia 13 - 35000 Hz
Impedancja 8 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 413 x 1217 x 611
Waga kg 96
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Press info
Bowers & Wilkins - Pół wieku i cała epoka - reportaż "Audio" - Jubileusze są doskonałymi okazjami, które wykorzystuje każda profesjonalnie prowadzona firma, aby o sobie przypomnieć, i to poza ramami jakiegokolwiek testu, porównania, ograniczenia do konkretnego produktu. PDF [964.15K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Dwie legendy audio ogłosiły współpracę

    Abbey Road Studios i Bowers & Wilkins ogłosiły nawiązanie partnerstwa, ponownie łącząc ze sobą dwie najbardziej doceniane w świecie audio marki.
  • Nowe centrum badawcze Bowers & Wilkins

    Brytyjska marka ogłosiła przeniesienie swojego znanego na całym świecie centrum badawczego do nowego i większego obiektu, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Ta przeprowadzka to znacząca inwestycja, mająca na celu powiększenie zespołu i przyspieszenie zdolności firmy do rozwijania nowych możliwości, które będą napędzać innowacje w całym segmencie luksusowych domowych głośników, słuchawek i samochodowych systemów audio.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław