Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

System muzyczny Yamaha ISX-803

Yamaha ISX-803 jest ciekawym wzorniczo w pełni funkcjonalnym systemem muzycznym. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany odtwarzacz CD, radio FM oraz cztery wysokiej jakości głośniki. Funkcjonalność systemu zwiększają wbudowane technologie Bluetooth aptX i NFC oraz port USB umożliwiający odtwarzanie plików MP3 i WMA. Użytkownik może ustawić swój system ISX-803 na dołączonym stojaku lub skorzystać z opcjonalnego uchwytu i zawiesić urządzenie na ścianie. Obsługę ułatwia centralnie umieszczony wyświetlacz i kompatybilność z aplikacją DTA Controller.


Wypełnij pomieszczenie muzyczną radością

Dzięki eleganckiej podstawce i niewielkim rozmiarom Restio prezentuje się niczym dzieło sztuki. System został stworzony w zgodzie z całkowicie nową koncepcją muzycznego źródła, które jednocześnie stanowi część pomieszczenia. Niezależny styl obudowy sprawia, że muzyka staje się elementem projektu wnętrza, a ponieważ boki pochylają się ku tyłowi, urządzenie wygląda jak niezwykle cienki panel. Przednia maskownica wykorzystuje metalową płaszczyznę, dostarczając atrakcyjną fakturę. Paskowy wzór pod maskownicą zapewnia poczucie głębi sprawiając, że muzyka zdaje się być odtwarzana przez całą przednią płaszczyznę urządzenia. Ta całkowicie nowa forma brzmienia w piękny sposób wtapia się w przestrzeń domową i dopełnia Twój styl życia.

Wolność ruchu i użytkowania

Wbudowany Bluetooth oznacza, że możesz bezprzewodowo cieszyć się całą kolekcją muzyczną znajdującą się w Twoim iPhonie, urządzeniu z Androidem lub tabletcie. Ustaw Restio gdziekolwiek chcesz i użyj smartfonu tak, jak zwykle czynisz to, by rozpocząć odtwarzanie. Dzięki aplikacji Yamahy DTA Controller możesz m.in. ustawić alarm oddzielnie dla każdego dnia tygodnia, spersonalizować ustawienia IntelliAlarmu i przesłać je bezprzewodowo. Jeżeli masz urządzenie kompatybilne z NFC, po prostu przytrzymaj je w pobliżu Restio, a oba urządzenia zsynchronizują się automatycznie. Bez uciążliwego parowania - wystarczy jedno dotknięcie, aby połączyć lub rozłączyć.

Niewielka konstrukcja ułatwia elastyczne rozstawienie

Dzięki korpusowi o grubości 9 cm i podstawce w kształcie półksiężyca możesz ustawić Restio przy samej ścianie. Co więcej, za sprawą wolnostojącego projektu nie ma potrzeby korzystania z półki, nie ma więc ograniczeń, gdzie postanowisz ustawić urządzenie. Możesz nawet zrezygnować z podstawki i zawiesić Restio na ścianie (wymagany opcjonalny uchwyt AT-800). To idealny sposób, by dopasować Twoje źródło muzyki do każdego wystroju pomieszczenia.

Dźwięk, który pozwoli ci docenić muzykę

Restio został zaprojektowany tak, by zapewniać wysokiej jakości brzmienie z różnorodnych źródeł, wliczając Bluetooth, CD, radio i USB. Dwudrożny, czterogłośnikowy system dźwiękowy, precyzyjnie dostrojony do standardów hi-fi audio, dostarcza mocny, ekspansywny bas i czyste, precyzyjnie zarysowane wysokie tony. Restio wyposażony jest także w trzyzakresowy korektor, dzięki któremu dopasujesz brzmienie do rodzaju odsłuchiwanej muzyki i własnych preferencji.

Czas - wyświetlony w artystyczny sposób

Stylowy, cyfrowy zegar pozwala wybrać jeden z dwóch wzorów: zwykły wyświetlacz w postaci cyfr i unikatową formę łączącą cyfry i wskaźnik. Funkcja automatycznego ściemniania reguluje jasność wyświetlacza dostosowując ją do warunków panujących w pokoju. Urządzenie wyposażone jest w IntelliAlarm, który łagodnie odtworzy wybraną przez Ciebie muzykę, a następnie włączy sygnał dźwiękowy, żeby mieć pewność, że rozbudziłeś się całkowicie.

Sekcja wzmacniacza
Moc wzmacniacza -
Pasmo przenoszenia -
Komunikacja
WiFi Nie
AirPlay Nie
Bluetooth Tak
Port USB Tak (strumieniowanie audio)
Wbudowany dock Nie
Rodzaj złącza Brak
Wejście analogowe Tak (Mini Jack)
Wejście cyfrowe Brak
Dodatkowe funkcje
Pilot Tak
Zasilanie
Typ zasilania 230V
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 410 x 997 x 295 mm
Inne Tuner FM/AM, Napęd CD, NFC
Warunki gwarancji YAMAHA - Warunki gwarancji YAMAHA PDF [67.95K]
Product card
Karta produktu Yamaha ISX-80 i ISX-803 - Karta produktu zintegrowanego systemu audio z serii Restio Yamaha ISX-80 (PL) PDF [4.53M]
Katalog
Katalog Yamaha 2017-2018 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [35.62M]
Katalog Yamaha 2016-2017 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [6.59M]
Ulotka systemu Yamaha MusicCast - Yamaha MusicCast - Domowy system bezprzewodowej muzyki PDF [676.80K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław